RN
TwitterFacebook

Dzień Edukacji Narodowej: Życzenia od prezydenta Łomży

Dzisiaj świętujemy Dzień Edukacji Narodowej. W ramach miejskich obchodów święta pedagogów i pracowników oświaty w auli II Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się uroczystość wręczenia nagród Prezydenta Miasta dla 41 pracowników łomżyńskiej oświaty. Poniżej publikujemy list Mariusza Chrzanowskiego z okazji dzisiejszego święta 
 
Szanowni Państwo, Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Oświaty, z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim Pracownikom realizującym i wspierającym dzieło edukacji.

Dyrektorom szkół, Nauczycielom i Wychowawcom życzę zadowolenia z pracy, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postaw młodego pokolenia, satysfakcji z odkrywania talentów oraz osiąganych wyników.
Zawód nauczyciela – to misja. Dziękuję Państwu za zaangażowanie, entuzjazm, gotowość do podejmowania nowych wyzwań, za nieustającą otwartość na odkrywanie uczniowskich pasji.
Wszystkim Pracownikom Oświaty życzę radości z wykonywanego zawodu, z codziennego bycia z uczniami i wychowankami, z uczestniczenia w tworzeniu ich przyszłej drogi zawodowej.
W tym szczególnym dla Państwa dniu składam najserdeczniejsze życzenia uśmiechu, pogody ducha, dużo zdrowia i wytrwałości.

Z wyrazami szacunku

Mariusz Chrzanowski
Prezydent Łomży

UM Łomża

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × one =