RN
TwitterFacebook

Dziewczyny z Piątnicy na podium w konkursie filmowym

Dziewczęta z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Piątnicy: Olivia Sokołowska, Joanna Truskolaska, Natalia Modzelewska, Ewelina Sokołowska i Anna Przestrzelska wraz z nauczycielem i opiekunem grupy Iloną Anną Zabielską, uczestniczyły w uroczystym podsumowaniu konkursu filmowego „Nakręć się na zawód”.  Za stworzenie filmu “Z dziennika rolnika” jury przyznało im drugie miejsce.

W konkursie brało udział 19 szkół gimnazjalnych na terenie czterech subregionów województwa podlaskiego: białostockiego, suwalskiego, łomżyńskiego i bielskiego, w tym 66 gimnazjalistów. Do etapu wojewódzkiego komisja zakwalifikowała 13 filmów. Zgodnie z założeniami konkursu, zwycięzcami kategorii etapu wojewódzkiego zostały filmy trzech grup reżyserskich, które otrzymały najwięcej głosów (Like/ Reakcji) na fanpage’u Facebookowego projektu.

Uczennice piątnickiej szkoły nakręciły film „Z dziennika rolnika” według własnego pomysłu i scenariusza. W głosowaniu internautów udało im się zebrać 3459 głosów, co pozwoliło na zajęcie II miejsca. Dziewczęta z Piątnicy w nagrodę otrzymały nagrody pieniężne w wysokości 1500 zł na osobę oraz bony zakupowe.

Ilona Anna Zabielska

Z dziennika rolnika

Nakręć się na zawód:Z dziennika rolnika

Opublikowany przez Dobry Zawód – Fajne Życie Wtorek, 15 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 3 =