RN
TwitterFacebook

Dziewczyny z Piątnicy „nakręcają się” na zawód [VIDEO]

Czy warto interesować się swoją przyszłością? Z całą pewnością tak. W tym celu Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości w Białymstoku w ramach projektu „Dobry zawód–fajne życie” popularyzacja kształcenia zawodowego w województwie podlaskim”, zorganizowała konkurs filmowy „Nakręć się na zawód”.

Zadaniem grupy reżyserskiej biorącej udział w konkursie było stworzenie filmu przedstawiającego wykonywanie wybranego zawodu, związanych z nim stanowisk pracy oraz innych elementów promujących wybrany zawód z profesji, których kształcenie jest prowadzone na poziomie szkoły zawodowej, czyli technikum lub szkoły branżowej.

W ramach konkursu dziewczyny ze szkoły w Piątnicy nakręciły film „Z dziennika rolnika”. Uczennice same przygotowały scenariusz i zmontowały materiał, w którym prezentują, jak wygląda codzienna praca w zawodzie rolnika. Ich film jury oceniło najwyżej. Jednak to, czy zostaną laureatkami i otrzymają nagrody, zależne jest od użytkowników Facebooka.

Głosowanie na szczeblu wojewódzkim trwa do 10 czerwca. Na podium staną grupy, których film uzyska najwięcej polubień lub reakcji na fanpage’u projektu.

Link do filmu młodych reżyserek i aktorek z Piątnicy: 

https://www.facebook.com/184790922045046/videos/332519917272145/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *