RN
TwitterFacebook

GD: Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży

Przed nami główne obchody Jubileuszu 600-lecia nadania praw miejskich Łomży. Będzie m.in. jarmark średniowieczny, inscenizacje rycerskie, uroczysta sesja Rady Miejskiej i koncerty. O wielkim wydarzeniu mówił dziś (13.06) w audycji Gość Dnia Radia Nadzieja Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży. Z gospodarzem miasta nad Narwią rozmawiał Paweł Zyskowski.

 

3 komentarzy

  1. dziadek Tadek Odpowiedz

    Mam nadzieję, że Chrzanowski nie dostane nominacji. Obecna kadencja pokazała, że Urząd źle pracował pod jego nadzorem. Do tego ta cała szopka z nagonką na A. Muzyk i ks. Biskupa Tadeusza prowadzona w mediach przez środowiska sprzyjające obecnemu włodarzowi , chwały mu nie przynosi. Mając na uwadze, że Chrzanowski doprowadził do konfliktu , podzielił i skłócił łomżyńskie środowisko PiSu , też nie najlepiej o nim świadczy.

  2. wars Odpowiedz

    Dziadek Tadek nie pisz głupot. Każdy widzi co Chrzanowski zrobił, a moim zdaniem zrobił bardzo dużo. Wystarczy tylko przejechać się po mieście by zobaczyć ile różnego rodzaju inwestycji zostało zrealizowanych. Chrzanowski jest uczciwym człowiekiem, który rzetelnie wykonuje swoje obowiązki dlatego jesienią ja i moi znajomi właśnie na niego zagłosujemy.

  3. Za chrzanem Odpowiedz

    Nie bedzie baba nami rzadzila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *