RN
TwitterFacebook

GD: Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży [VIDEO]

Czy Mariusz Chrzanowski będzie chciał pozostać drugą kadencję na stanowisku prezydenta Łomży? W środowej (08.08) audycji Gość Dnia nie chciał zdradzić, czy wystartuje w jesiennych wyborach samorządowych i czy będzie starał się o ponowny wybór. Mariusz Chrzanowski podkreślił, że skupia się teraz na pracy na rzecz miasta. Rozmówca Marzeny Wiśniewskiej mówił o inwestycjach miejskich, między innymi o rewitalizacji parku Jana Pawła II, kolejnych doświetlonych przejściach dla pieszych i największym przedsięwzięciu realizowanym obecnie w mieście, mianowicie o budowie przedłużenia ulicy Zawadzkiej. Prezydent Mariusz Chrzanowski odniósł się także do tematu zadłużenia miasta.

Zachęcamy do obejrzenia dzisiejszej rozmowy Gość Dnia:

19 komentarzy

 1. Maria Odpowiedz

  Panie Mariuszu, wielki szacunek że nie wykopał Pan Pana Olbrysia.

  Oczywiście wiem że Pan wygra! Tego życzę

 2. Łomżanin Odpowiedz

  @Maria

  Lojalność to cecha, która nie występuje wśród polityk(ier)ów. Prezydent ma niewiele z typowego polityka, dlatego ludzie mu wierzą.

 3. Wyborca PiS Odpowiedz

  To prędzej by Olbrys jego wykopał, nie róbcie z prezydenta jakiejs wielkiej osobistości z którą każdy musi się liczyć i jakby to on karty rozdawał

 4. Gosia Odpowiedz

  Mam nadzieję że Chrzanowski będzie startował…

 5. Łomżanin Odpowiedz

  Wyborco PiS, czyżbyś obawiał się reelekcji, o której wspominał Olbryś właśnie? I nie tylko on.
  „Każdy musi się liczyć” to duże wyolbrzymienie, bo Ty jak widać nie musisz i nikt Cię do tego nawet nie zachęca.

 6. Adrian P. Odpowiedz

  chrzanowski to najgorszy prezio jakiego pamiętam, mało kompetentny juz muzyk lepsza albo borysek

 7. Enrique Odpowiedz

  Nigdy więcej nie zagłosuje na Mariusza, ten człowiek się na niczym dobrze nie zna ! Nie dopilnował nawet tematu plaży miejskiej.

 8. Rewitaln67687 Odpowiedz

  chrzanowski niech się lepiej z esemesów wytłumaczy, co z dworcem ? co z budynkiem na wesołęj? co z ogromnym zadłużeniem ? WSTYD!

 9. wyborca i sympatyk PiS Odpowiedz

  A co sam bez poparcia PiSu może osiągnąć w wyborach? Jakby mimo wszystko wystartował, przeciw popieranej przez partię kandydatce A. Muzyk, będzie to już polityczny koniec jego kariery. Z drugiej strony wcale się nie dziwię, że nie przyjął jedynki do sejmiku, bo to by była ewidentna degradacja i wstyd, z prezydenta na radnego sejmiku , do tego podległego Piorunkowej koalicji PSL-PO . No i były by jaja jakby Chrzanowski startując z jedynki dostał dużo mniej głosów , jak Olbryś z dalszego miejsca . Mariusz głupi nie jest, wyczuł pismo nosem.

  A co mu tam odpisał Komitet Polityczny , jakoś tym się nie chwali ?

 10. Zibi Odpowiedz

  wyliczanka: smsy, dworzec, brak ciepłej wody w kranach, plaża….
  jak stara zdarta płyta. w kółko i w kółko to samo na kazdym forum i w komenatarzach…

  ps… a woda w kranach juz znowu ciepła:

  Adrian P. = Enrique = Rewitaln67.. (jedna osoba)

  włala.

 11. obserwator Odpowiedz

  Dajcie spokój z tą następną kadencją, ta obecna mijająca kadencja przepełniona tylko tandetnym PRem i kolejnymi kompromitacjami, wiadomo, że do startu namawiają go koledzy dyrektorzy miejskich instytucji ( na czele z PSEUDO dyrektorem MOSiRu) bo obawiają się o swoje stołki, niech lepiej zbiera swoje zabawki, załatwia pracę w Białymstoku i przeprowadza się do Sokółki

 12. wyborca i sympatyk PiS Odpowiedz

  Mariusz Chrzanowski jest członkiem partii PiS i obowiązuje go respektowanie decyzji władz centralnych,
  jakby wbrew polityce macierzystej organizacji mimo wszystko zdecydował się wystąpić przeciw oficjalnej kandydatce, za niesubordynację powinien zostać wyrzucony z PiSu,
  Po wystąpieniach części radnych PiSu , jak i posłanki Krynickiej, władze centralne powinny się zastanowić nad rozwiązaniem lokalnych struktur partii , oraz zweryfikować KTO JEST ZA PARTIĄ , A KTO DZIAŁA PRZECIW ?
  Pozbyć się buntowników, jeszcze przed wyborami samorządowymi !
  Komu się nie podoba, może sam oddać legitymację partyjną .
  ALE do tego trzeba mieć jaja i poczucie honoru, a nie pisać płaczliwe listy

 13. Katarzyna z Łomżycy Odpowiedz

  Chrzanowski przywrócił mi nadzieję w to że na fotelu prezydenta może zasiadać osoba, która doskonale rozumie potrzeby mieszkańców i która w żaden sposób nie wywyższa się ponad zwykłego mieszkańca. Miałam przyjemność rozmawiać z prezydentem osobiście i muszę powiedzieć że tak miłego człowieka, który z troską patrzy na los drugiego człowieka to jeszcze nie spotkałam. Dziękuje Panie Prezydencie jest Pan uczciwym człowiekiem i myślę że prawda zwycięży. Szkoda że na świecie jest tylu ludzi którzy próbują niszczyć takich ludzi jak Pan. Proszę się nie przejmować prawda zwycięży a fałszywi ludzie którzy dziś Pana atakują wymyślając durne przyczyny przegrają. Mocno trzymam za Pana kciuki. Jest Pan wspaniałym, szlachetnym człowiekiem a tylko tacy ludzie mogą dobrze wypełniać obowiązki służby mieszkańcom miasta

 14. łomżyniak Odpowiedz

  doskonale rozumie potrzeby mieszkańców :))))
  Za ubojnią był ZA a nawet PRZECIW :)))
  Dwa lata Garlicki w jego imieniu prowadził rozmowy z firmą, która chciała wybudować w mieście śmierdzący zakład ,
  a on nic nie robił, nie podał tego do publicznej wiadomości, nie zorganizował konsultacji społecznych, co chciał ukryć ?
  Teraz nagle stanął po stronie mieszkańców ?
  Wcześniej twierdził : „nie ma tutaj jakiegokolwiek zagrożenia jeśli chodzi o zanieczyszczenie środowiska, czy zagrożenia dla mieszkańców, bo takie zakłady w Polsce funkcjonują”,
  podczas spotkania z mieszkańcami zmienił front : Chcę, żeby inwestycja, która powstanie na tej działce nie budziła wątpliwości. W poniedziałek wystąpię do prezesa SSE z wnioskiem o unieważnienie go z ważnych powodów. Jeśli się nie uda, to wspólnie z państwem będę szedł w komitecie protestacyjnym –
  WSZYSTKO POD PUBLIKĘ !

 15. Sebastian Z. Odpowiedz

  🙂
  Rozumie, bo kiedy spotkał się osobiście z mieszkańcami i przekonał się, że wszyscy (poza jednym powątpiewającym) są przeciwko ubojni, że mają uzasadnione obawy, nie zrobił czegokolwiek WBREW ICH WOLI.

 16. wyborca i sympatyk PiS Odpowiedz

  Przecież do ostatniej chwili w mediach wypowiadał się, że na spotkanie się nie stawi , bo ma w tym dniu ważniejsze sprawy w warszawskim Ministerstwie Sportu i Turystyki . Zdanie zmienił dopiero jak dowiedział się, że na spotkanie wybiera się A.Muzyk i poseł Kołakowski . Co prawda Muzyk się nie odzywała, ale już poseł Kołakowski czynnie uczestniczył i się wypowiadał po stronie mieszkańców. Nawet obiecał interwencję w tej sprawie. Za to Chrzanowski później straszył go jakimiś wydumanymi paragrafami i prokuratorem 🙂 Nawiasem mówiąc, to jak prezydent dopatrzył się złamania prawa przez posła, to dlaczego nie powiadomił odpowiednich organów ścigania ?
  Poczytaj komentarz autorstwa @łomżyniak , tam są podane cytaty z wypowiedzi prezydenta.
  Raz był za rzeźnią, by na spotkaniu przypodobać się mieszkańcom i zmienić zdanie. Gdzie był wcześniej i dlaczego sam nie był ciekaw woli mieszkańców ?

 17. Łomżanin Odpowiedz

  Toż Pan przeinacza fakty.

  Po pierwsze NIE powiedział, że ma ważniejsze sprawy tego dnia. Obiecał, że postara się przyjść. Po drugie skoro jednak wybrał spotkanie z mieszkańcami (a nie jak Pan podaje z posłem etc.!) zamiast wyjazdu do ministerstwa, to świadczy tylko o tym, że ta sprawa była dla niego priorytetowa.
  A po trzecie radzę wysłuchać wywiadu w całości:

  https://wzasiegu.pl/lomza/gd-mariusz-chrzanowski-prezydent-lomzy-9/

 18. Muzyk Odpowiedz

  Chrzanowski wielki szacunek że nie sprzedał się pan do sejmiku. Pan Olbrys ma szczęście że nie Agnieszce proponowano bo zapewne by nie miała obiekcji.
  A partia się ośmieszyła. Wystawiła kandydatkę zwolniona z pracy za edukatora. Niech Muzykowa dziękuję Rydzowi i Tadziem bo do końca życia nie wycaluje się w pierścieniach. Taka będzie wdzięczna.

  Nie dobrze się robi na samą myśl czym zajmuje się kościół Katolicki z biskupem na czele i nie dobrze się robi gdy widzę jak pani Agnieszka pogrąża siebie i swoją rodzinę w tym absurdzie.
  Przecież wszyscy ludzie w mieście wiedzą i o tym mówią. Ja bym na jej miejscu się wyprowadził z miasta. Nie dlatego żeby zrezygnować ! Ale dlatego że priorytetem dla mnie byłaby rodzina w tym wypadku.

 19. Bania Odpowiedz

  Ale nie dla każdego rodzina jest ważna.
  Kariera jest ważniejsza i nadzieję pokazane w misji zbawienia Łomży z tej patologii która Chrzanowski od 3 miesięcy szerzy bo wcześniej przecież pani Agnieszka była widmo zastępcą. Zero odpowiedzialności. A chce być matką sukcesu to coś tu nie gra???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × four =