RN
TwitterFacebook

Gmina Łomża: Zidentyfikowano ciało wyłowione z Narwi

Ciało, które wczoraj (8.09.) wyłowiono z Narwi na wysokości Siemienia Nadrzecznego to 36-letnia kobieta, która zaginęła blisko dwa tygodnie temu. Potwierdza to Prokuratura Rejonowa w Łomży. 

Prokurator rejonowa Karolina Szulkowska poinformowała, że znaleziona w Narwi kobieta to 36-latka, która ostatni raz była widziana 28 sierpnia w miejscowości Rakowo-Boginie (gm. Piątnica). Od tamtego czasu była poszukiwana przez rodzinę oraz policję. Jak dodała, czynności prokuratorskie prowadzone są w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Jutrzejsza (10.09.) sekcja zwłok ma powiedzieć więcej na temat przyczyny zgonu. 

Topielca w wodzie znalazł we wtorek około godziny 18 policjant, który łowił nad rzeką ryby. Natychmiast poinformował o tym służby. Na miejscu pojawili się m.in. strażacy, którzy podjęli ciało z wody. Jak informował w rozmowie z Radiem Nadzieja starszy brygadier Dionizy Krzyna, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Łomży rozkład ciała uniemożliwił w pierwszej chwili rozpoznanie płci. 

pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *