RN
TwitterFacebook

Gmina Piątnica: Mieszkańcy mieli pytania o budowę Via Baltica

W związku z wydaniem przez Wojewodę Podlaskiego pana Bogdana Paszkowskiego w dniu 26 września 2019 r. decyzji Nr 18/2019 zezwalającej na realizację inwestycji drogowej polegającej na budowie drogi ekspresowej S-61 Ostrów Mazowiecka – Szczuczyn, odcinek: węzeł Kolno (z węzłem) – węzeł Stawiski (bez węzła), na długości około 16,432 km (S-61) i budowie drogi krajowej nr 63 na długości około 2,250 km (DK 63) w dniu 5 listopada 2019 roku w budynku remizy OSP w Kisielnicy Wójt Gminy Piątnica zorganizował spotkanie z mieszkańcami – właścicielami nieruchomości.

W spotkaniu uczestniczyli: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad z panem dyrektorem Wojciechem Borzuchowskim na czele, wykonawca czyli Strabag oraz przedstawicielami Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku.

Głównym celem spotkania było wyjaśnienie kwestii zgłaszanych przez mieszkańców -właścicieli nieruchomości, objętych przedmiotem ww. inwestycji – związanych z przejęciem gruntów pod pas drogowy drogi ekspresowej  S-61 i drogi krajowej nr 63 oraz wydania decyzji ustalających wysokość odszkodowania za nieruchomości przejęte pod inwestycje.

Gmina Piątnica

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *