RN
TwitterFacebook

Gmina Przytuły: 24-latek nie zatrzymał się do kontroli. Był pijany

24-letni Kierowca audi nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci natychmiast ruszyli za nim w pościg. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy. 

W minioną niedzielę (29.03.), tuż przed 21.00 w jednej z miejscowości na terenie gminy Przytuły, kierowca audi nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Jedwabnem ruszyli za nim w pościg.

– Po kilku minutach, na jednej z posesji kierowca porzuca samochód, w którym znajduje się czterech pasażerów. Następnie mężczyzna ucieka pieszo w kierunku zabudowań. Już po chwili zatrzymują go policjanci. Jak się okazało 24-latek był nietrzeźwyinformuje st. asp. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży. 

Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. Wczoraj (30.03.) 24-latek usłyszał zarzut, a jego dalszym losem zajmie się sąd.

Dodatkowo, w związku z wprowadzonymi zakazami m.in. dotyczącymi przemieszczania się osób, w stosunku do wszystkich jadących audi policjanci będą prowadzić czynności wyjaśniające.

KMP w Łomży/red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *