RN
TwitterFacebook

Gmina Wizna: Wciąż trwają poszukiwania zaginionego mieszkańca

Trwają akcje poszukiwawcze zaginionego Piotra Lipińskiego w pobliżu miejscowości Stare Bożejewo. 47-latek ostatni raz widziany był 28 grudnia, a zgłoszenie o jego zaginięciu dotarło do policjantów 30 grudnia ubiegłego roku.

Kilkadziesiąt osób, policjanci z Łomży i Białegostoku, strażacy, przedstawiciele Grupy Ratowniczej Nadzieja od rana ponownie przeszukują tereny w pobliżu miejscowości Stare Bożejewo w gminie Wizna. Poszukiwania koordynowane są z Mobilnego Centrum Poszukiwań, a prowadzone są m.in. przy użyciu trackerów i specjalistycznych map terenuinformuje starszy aspirant Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Rzecznik dodaje, że od momentu zawiadomienia prowadzone są intensywne czynności, które mają na celu odnalezienie zaginionego:

Do tej pory kilkukrotnie przeszukano tereny w okolicy Starego Bożejewa, a także pobliskich miejscowości. Sprawdzone zostały drogi dojazdowe, pola, zagajniki, tereny podmokłe. Przeszukano także znajdujące się w pobliżu zbiorniki wodne.

Funkcjonariusze apelują o pomoc do wszystkich osób, które mogą posiadać informacje o miejscu pobytu 47-latka.

PIOTR LIPIŃSKI, lat 47

zam. Stare Bożejewo gm. Wizna

Rysopis: wzrost 165 cm, szczupła sylwetka., włosy krótkie uczesane na lewą stronę, oczy szare, nos prosty, uszy przylegające

Znaki szczególne: braki w uzębieniu

Ubrany był w: (prawdopodobnie) szaroczarny sweter z kolorowymi pasami po środku, spodnie jeansowe, buty typu trapery, czarną czapkę i kurtkę

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży tel. /86/ 474 12 43, /86/ 474 12 12 lub z najbliższą jednostką Policji – 112.

JT/red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nine − 8 =