RN
TwitterFacebook

„Gorąca Hellada” w Łomży [FOTO]

Tworzenie mozaiki szklanej, warsztaty animacji filmowej czy zajęcia teatralne. To tylko niektóre z przygotowanych w ferie zajęć, które odbywają się Miejskim Domu Kultury Domu Środowisk Twórczych w Łomży. „Gorąca Hellada” to twórcze spędzenie czasu i okazja do poznania historii starożytnej Grecji i Rzymu. 

Czas spędzony w MDK-DŚT dzieci i młodzież z pewnością mogą zaliczyć do udanych. Pod okiem specjalisty własnoręcznie przygotowały szklaną mozaikę nawiązującą do tych, jakie zdobiły hellenistyczne budowle czy nauczyły się tańczyć Grek Zorbę. 

 W zajęciach organizowanych w czasie ferii bierze udział Julia, szczególnie przypadły jej do gustu warsztaty teatralne. Uczestniczę w zajęciach podczas ferii, ale także w ciągu całego roku chodzę na zajęcia teatralne od pięciu lat. Chętnie tu przychodzę, można się tu rozwijać, pokonywać swoją nieśmiałość. Na te zajęcia przychodzi wiele osób, które są zamknięte w sobie, a z czasem widać jak stają się coraz bardziej otwarte, odważniejsze – mówiła Julia. 

To nie koniec atrakcji jutro przed uczestnikami wielkie greckie gotowanie. Zajęcia kulinarne współorganizowane są z łomżyńską ‚Wetą”.

AM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *