TwitterFacebook

Gospodarka, sprawy społeczne, inwestycje i wykorzystanie infrastruktury. Konferencja prasowa Agnieszki Muzyk

Deklaracja realizacji z żelazną konsekwencją punktów programu wyborczego w przypadku objęcia stanowiska prezydenta Łomży. To jeden z głównych punktów dzisiejszej konferencji prasowej, którą zwołała kandydatka Prawa i Sprawiedliwości Agnieszka Muzyk. Ponadto Agnieszka Muzyk namawiała do udziału w wyborach, przekonywała, że to ona a nie Mariusz Chrzanowski ma większość w radzie oraz odniosła się do braku możliwości spotkania z kontrkandydatem w debatach wyborczych.

Wszystko na to wskazuje, że była to ostatnia konferencja prasowa Agnieszki Muzyk w roli kandydata na prezydenta miasta w wyborach samorządowych 2018. Kandydatka już na samym początku spotkania poinformowała o rozmowach, jakie prowadzi z ubiegającymi się o urząd prezydenta miasta, którzy nie dostali się do drugiej tury wyborów, choć jak przyznała, z jednym nie udało się nawiązać kontaktu. Padła też deklaracja powołania rady ekspertów, złożonej właśnie z tego grona.

Szanowni Państwo, po pierwsze gospodarka(…) Jeśli będziemy dysponowali środkami, będziemy mogli realizować wszystkie obietnice, które składamy w ramach wspierania najsłabszych grup w naszym mieście – mówiła Agnieszka Muzyk, nawiązując do programu wyborczego.

Po raz kolejny kandydatka zadeklarowała, że z całym zespołem zrobi wszystko, by uruchomić w Łomży oddział geriatrii. Obiecała też, że wszystkie ulgi dla seniorów, które zostały do tej pory wprowadzone, będą dalej w mocy. Ponadto też obiecała darmową komunikację miejską dla wszystkich.

Agnieszka Muzyk nie omieszkała też przyznać do inspiracji, u podstaw której była jedna z propozycji komitetu wyborczego wyborców, na którego czele stał Tadeusz Zaremba, a chodzi o zmniejszenie seniorom wysokości opłat za odbiór i wywóz śmieci. Obiecała też zaangażowanie środków budżetowych, które wpływać mają do kas lokalnych przedsiębiorców przy okazji organizacji różnych wydarzeń w mieście.

Będę starała się, będę robiła wszystko, aby nasi przedsiębiorcy na tego rodzaju działaniach zarabiali – mówiła, zbliżając się do zakończenia wystąpienia Agnieszka Muzyk.

Obok gospodarki kandydatka wymieniła takie sfery życia jak sprawy społeczne, inwestycje, wykorzystanie tego co daje rozwój infrastruktury, wskazując w tym miejscu na Via Balticę i zapowiadany rozwój kolei.

mk

1 komentarz

  1. Mik Odpowiedz

    Dlaczego ten portal ciagle piszę tylko o p. Muzyk?

    Czy Kościół ma nie być a-partyjny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *