TwitterFacebook

IV Międzynarodowy Miting Lekkoatletyczny z mistrzem Konradem Bukowieckim [FOTO]

Na stadionie przy ulicy Zjazd w Łomży odbyła się wczoraj IV edycja Międzynarodowego Mitingu Lekkoatletycznego „PREFBET” Śniadowo Łomża.  Wystartowało w niej ponad 300 zawodników z 14 krajów. Sportowcy wzięli udział w praktycznie wszystkich olimpijskich konkurencjach płaskich bez przeszkód i płotków, plus skok w dal oraz pchnięcie kulą. Niewątpliwie największymi gwiazdami byli: Konrad Bukowiecki, mistrz Europy w pchnięciu kulą, Hazemba Chidamba i Kabange Mupopo, półfinalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio De Janeiro z Zambii.

Kiedyś były takie zarzuty, że lekkoatleci jeżdżą po Polsce, a nie startują w Łomży i nie można ich zobaczyć. Pomyśleliśmy, że zrobimy raz takie zawody w Łomży i fajnie wyszło. W następnym roku przyjechały do nas cztery kraje, a w poprzednim roku tylko dwa. W tej edycji mamy ich aż czternaście – mówi Andrzej Korytkowski, prezes klubu PREFBET Śniadowo Łomża. IV edycja jak do tej pory jest najbardziej bogata, a ma to związek z 18 urodzinami klubu LŁKS PREFBET Śniadowo Łomża oraz 25 urodzinami głównego sponsora klubu, firmy PREFBET Śniadowo. Ten czwarty miting się wpisuje w cykl imprez związanych z obchodami naszego srebrnego jubileuszu firmy. Można powiedzieć, że i nasz wkład sponsorski jest większy i wsparcie pana Andrzeja, zaangażowanie i ambicja, żeby zorganizować tak wspaniały miting przy udziale tak wielu fantastycznych sportowców – mówi prezes Prefbetu, Jerzy Michalak.

Największe gwiazdy mitingu nie zawiodły i pewnie wygrały swoje konkurencje. Najlepszy w biegu na 100 metrów z czasem 10.53 okazał się spodziewanie Hazemba Chidamba. Wyścig był bardzo udany ponieważ wygrałem, ale nie jestem za bardzo zadowolony z czasu, bo mam małą kontuzję. To uniemożliwiło mi udział w pełni moich możliwości. Spodziewałem się czasu nawet poniżej 10 sekund, stadion jest bardzo dobrze przygotowany do osiągania takich wyników, ale jednak kontuzja mi to uniemożliwiła – twierdzi zambijski zawodnik.

Najlepszy w swojej kategorii, czyli pchnięciu kulą, okazał się Konrad Bukowiecki, który podobnie jak Chidamba mimo wygranej, nie był zadowolony ze swojego wyniku jakim był rzut na 20.76 metra. Dobrze się startowało, ale jestem już troszeczkę zmęczony tymi startami, bo to jest mój 3 start w ciągu 6 dni. Tych startów u mnie jest bardzo dużo i to, że nie uzyskuje takich wyników jakich bym chciał, to jest właśnie jeden z głównych powodów. To jest element mojego treningu. Równie dobrze mógłbym sobie robić teraz trening w Szczytnie, a tak jestem tutaj i traktuje ten start jako trening. Wychodzę z założenia, że najgorszy start jest lepszy niż najlepszy trening – mówi mistrz Europy.

Z roku na rok jest coraz lepsza organizacja, są coraz lepsi zawodnicy. Na pewno największą atrakcją był występ Bukowieckiego. Widać, że byli dobrej klasy zawodnicy, średniodystansowcy także jest ok. Atmosfera sympatyczna, ludzie z przyjemnością obserwują – mówi mieszkaniec Ostrołęki, który zapowiedział już, że jak za rok będzie piąta edycja, to na pewno również się na niej pojawi.

Bartosz Święciński

Poniżej szczegółowe rezultaty zawodników:

MĘŻCZYŹNI/MEN

100 metrów mężczyzn

FINAŁ +0.2 m/s 18:28

1 HAZEMBA Chidamba 97-01-01 ZAMBIA 10.53

2 SMOSARSKI Dominik 99-09-12 PKS Gwardia Szczytno WN 10.76

3 BEECHEY Alex 90-01-01 GREAT BRITAIN 10.92

4 BUDAVICIUS Nojus 99-05-14 LITHUANIA 11.12 PB

5 NABIAŁEK Łukasz 89-12-26 KS Podlasie Białystok PD 11.12

SZCZECHOWSKI Gracjan 98-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD DNS

MISZKIEL Marcin 01-05-25 UKS 19 Bojary Białystok PD DNS

PIKURA Kamil 99-02-13 KS AZS UWM Olsztyn WN DNS

100 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 1 -2.0 m/s 16:26

1 BUDAVICIUS Nojus 99-05-14 LITHUANIA 11.36 q YC

2 SZCZECHOWSKI Gracjan 98-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 11.38 q

3 MISZKIEL Marcin 01-05-25 UKS 19 Bojary Białystok PD 11.75 q

4 PIKURA Kamil 99-02-13 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.20 q

5 CZAJKOWSKI Fabian 01-06-08 OKLA Ostrołęka MZ 12.31

6 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 01-12-13 GUKS Asy Dywity WN 12.48

7 KAMIŃSKI Kacper 03-01-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.69

8 CHMIELNICKI Witold 02-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.79

200 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 4 -0.3 m/s 19:37

1 SMOSARSKI Dominik 99-09-12 PKS Gwardia Szczytno WN 21.42 SB

2 BEECHEY Alex 90-01-01 GREAT BRITAIN 21.58

3 NABIAŁEK Łukasz 89-12-26 KS Podlasie Białystok PD 22.41

4 SZCZECHOWSKI Gracjan 98-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 22.87

MAČIONIS Mantas 99-09-17 LITHUANIA DNS

TUREK Bartosz 02-05-22 UKS Atos Woźnice WN DNS

Bieg 2/ 4 -0.4 m/s 17:24

1 SOBOLEWSKI Jakub 99-05-05 UKS Technik Augustów PD 23.82

2 PIKURA Kamil 99-02-13 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.36

3 URBANOVIČ Erikas 99-02-27 LITHUANIA 24.73

4 CHMIELNICKI Witold 02-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.62

5 BABINSKAS Julius 02-06-16 LITHUANIA 26.99

DUCH Jakub 01-08-27 WLKS Nowe Iganie MZ DNS

KRAWCZYK Kacper 02-07-28 KS Podlasie Białystok PD DNS

Bieg 3/ 4 -0.7 m/s 17:26

1 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 01-12-13 GUKS Asy Dywity WN 24.54

2 KARZA Dominykas 01-09-16 LITHUANIA 24.94

3 KASPERAVICIUS Marius 00-02-28 LITHUANIA 25.71

4 POPOVAS Aldas 00-11-24 LITHUANIA 26.28

MARCINKEVICIUS Rokas 00-10-26 LITHUANIA DQ

PLUTA Konrad 00-02-16 MKS Pogoń Siedlce MZ DNS

Bieg 4/ 4 -1.0 m/s 17:31

1 KVEDERAVICIUS Arnas 00-12-23 LITHUANIA 24.18

2 DALINSKAS Elonas 02-04-04 LITHUANIA 24.93

3 KAMIŃSKI Kacper 03-01-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.29 PB

4 CELKIS Martynas 01-11-11 LITHUANIA 26.10

5 KULDA Justinas 02-08-12 LITHUANIA 26.38

BEŃ Józef 00-07-18 KS AZS UWM Olsztyn WN DNS

400 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 2 15:50

1 KOZIOŁ Adrian 98-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 53.50 PB

2 MOSIEJ Ramzes 99-12-03 KS Podlasie Białystok PD 54.39

3 LOTKOWSKI Mateusz 99-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 54.49 PB

4 WNOROWSKI Przemysław 01-06-13 KS Podlasie Białystok PD 55.26

BEŃ Józef 00-07-18 KS AZS UWM Olsztyn WN DQ 162.7

DUCH Mikołaj 01-08-27 WLKS Nowe Iganie MZ DNS

Bieg 2/ 2 15:53

1 ROLKA Cezary 95-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 50.35 PB

2 PLUTA Konrad 00-02-16 MKS Pogoń Siedlce MZ 50.51 SB

3 LIS Dawid 96-05-08 MKS Durasan Płońsk MZ 51.16 SB

4 SOKOŁOWSKI Grzegorz 99-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 51.45 PB

5 MICHALEWICZ Mateusz 00-06-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 55.58

6 ZALEWSKI Dominik 00-08-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 56.53

800 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 2 18:59

1 ROLIM Emanuell 90-01-01 PORTUGAL 1:49.66

2 KRUK Kamil 92-02-23 AKL Ursynów Warszawa MZ 1:50.87 SB

3 SULLIVAN Tom 90-01-01 AUSTRALIA 1:51.38 SB

4 JIERKIS Rolands 90-01-01 LATVIA 1:52.50 PB

5 LINDE Rihards 90-01-01 LATVIA 1:54.65

6 KACZAN Grzegorz 93-02-13 AZS-AWF Katowice SL 1:54.71

KOCAK Patryk 99-07-01 WLKS Nowe Iganie MZ DNF

WASILEWSKI Krzysztof 94-04-01 KS Podlasie Białystok PD DNS

Międzyczasy

400m 2 Emanuell ROLIM 53.29 (53.29)

Bieg 2/ 2 16:02

1 PIĄTKOWSKI Adam 00-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MZ 2:00.13

2 DĄBROWSKI Michał 99-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MZ 2:02.29 PB

3 ROGOZIŃSKI Karol 99-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MZ 2:02.40 PB

4 MORDEL Jan 01-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MZ 2:03.20 PB

5 KLIMAVICIUS Lukas 98-12-31 LITHUANIA 2:03.59

6 KUCHARSKI Bartosz 00-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MZ 2:03.67 PB

7 SCERBACHO Karolis 00-01-10 LITHUANIA 2:06.20

8 RÓŁKOWSKI Adam 00-04-11 UKS Technik Augustów PD 2:06.66

WIŚNIEWSKI Damian 99-11-13 MKS Durasan Płońsk MZ DNS

CICHOCKI Jakub 01-10-28 UKS Siódemka Ostrołęka MZ DNS

Międzyczasy

400m 810 Karol ROGOZIŃSKI 57.36 (57.36)

1000 metrów M U16

Bieg 1/ 1 16:48

1 KIERSZTEJNA Bartosz 98-10-01 UKS MOSiR Działdowo WN 2:48.27 PB

2 GAWĘDZKI Jakub 02-04-30 UKS Technik Augustów PD 2:48.81 PB

3 CWALINA Bartosz 02-07-08 KS Łomżanie Łomża PD 2:50.11 PB

4 JEDAMSKI Adam 02-03-27 UKS MOSiR Działdowo WN 2:54.34 PB

5 TKACZUK Mateusz 02-03-08 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:57.61 PB

6 DĄBROWSKI Piotr 03-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 2:57.62 PB

7 POLETYŁO Damian 02-02-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 2:58.67

8 ZIMIŃSKI Dobrosław 02-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:03.62 PB

9 FOLGA Bartosz 03-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 3:05.60

10 FRANKOWSKI Marek 02-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 3:05.93

11 DOBYRN Bartosz 02-09-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:06.67 PB

12 AKACKI Patryk 03-10-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 3:16.09

13 PIAŚCIK Paweł 03-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 3:34.22

14 OLEKSIAK Kacper 04-10-11 UKS Clan Ostrołęka MZ 3:45.90

MĘŻYŃSKI Karol 02-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD DNS

1500 m mężczyzn

Bieg 1/ 1 19:23

1 ZENKL Adam 95-01-01 CZECH REPUBLIC 3:45.20 PB

2 SMOLIŃSKI Sebastian 91-07-01 AZS UMCS Lublin LU 3:45.34 SB

3 KWIATKOWSKI Roman 95-05-19 OKS Start Otwock MZ 3:45.59 SB

4 DĘBSKI Mateusz 98-01-23 RLTL ZTE Radom MZ 3:48.31 SB

5 ZIĘBA Szymon 99-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PK 3:49.48 PB

6 SYMERSKY Lukas 98-01-01 CZECH REPUBLIC 3:53.74

7 KONDEJ Mateusz 97-02-24 GKS Wilga Garwolin MZ 3:54.24 PB

8 GADOMSKI Daniel 98-10-24 UKS Siódemka Ostrołęka MZ 3:57.83 SB

9 NAGÓREK Marcin 80-10-05 KS Agros Zamość LU 3:59.50 SB

10 MARCINKIEWICZ Adrian 93-06-27 MKS Pogoń Siedlce MZ 4:00.00 PB

11 JACIUK Sylwester 93-05-20 MKS Pogoń Siedlce MZ 4:05.67

12 BARANOWSKI Daniel 00-04-12 UKS Technik Augustów PD 4:13.65 PB

13 ILSKI Piotr 95-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 4:14.78

14 DOMINICI Fabrizio 01-09-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 4:21.98

15 ROMAŃCZUK Marek 01-09-09 KS Puszcza Hajnówka PD 4:22.77 PB

16 PAŁKIEWICZ Patryk 97-08-24 LUKS Hańcza Suwałki PD 4:30.59

17 PERKOWSKI Jakub 99-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 4:32.43

KUCHARSKI Bartosz 00-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MZ DNS

MORDEL Jan 01-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MZ DNS

KOZŁOWSKI Patryk 98-11-10 RLTL ZTE Radom MZ DNF

DĄBROWSKI Michał 99-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MZ DNS

JAROSZEWSKI Cezary 00-08-01 KS Maków Biega MZ DNS

Międzyczasy

400m 7 Patryk KOZŁOWSKI „58.57 (58.57)

800m 7 Patryk KOZŁOWSKI 2:00.36 (1:01.79)

1200m 1 Adam ZENKL 3:00.34 (59.99)”

5000 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 2 20:22

1 ANGULO Daniel Mateo 89-08-31 SPAIN 13:46.29

2 KULKA Szymon 93-06-22 niestowarzyszony … 13:58.88 PB

3 TSEGAY Abel 96-06-02 ERITREA 14:11.75

4 MALINA Dawid 91-11-18 TL ROW Rybnik SL 14:16.28 PB

5 GŁOWALA Robert 92-10-29 GKS Wilga Garwolin MZ 14:17.00 PB

6 PANKRATOW Paweł 95-04-10 MKS Hermes Gryfino ZP 14:18.10 PB

7 DUREC Peter 92-09-12 SLOVAKIA 14:30.52

8 KARBOWIAK Kamil 95-05-02 LZS KL Kotwica Brzeg OP 14:31.52

9 KABAT Damian 89-10-20 WMLKS Pomorze Stargard ZP 14:33.76

10 OSMULSKI Tomasz 82-03-13 RKS Łódź LD 14:37.00

11 DĄBROWSKI Przemysław 89-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 14:38.68 PB

12 NOWAKOWSKI Dariusz 99-10-16 MLUKS Tarnów MA 14:40.47

13 ŁOBODZIŃSKI Piotr 85-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 14:41.32

14 STYPUŁKOWSKI Patryk 95-02-01 RKS Łódź LD 14:43.43 PB

15 KACZOR Mateusz 97-03-03 RLTL ZTE Radom MZ 14:48.94

16 PARSZCZYŃSKI Łukasz 85-05-04 KS Podlasie Białystok PD 14:51.86

17 JANKOWSKI Radosław 98-10-13 MLKS Baszta Bytów PM 14:54.02 PB

18 LEOŃCZUK Andrzej 92-11-04 KS Podlasie Białystok PD 15:08.25

19 LEBIODA Stanisław 99-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PK 15:20.79 PB

SHEGUMO Yared 83-01-11 AZS-AWF Warszawa MZ DNF

DOBROWOLSKI Emil 86-11-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD DNF

NOWICKI Bartosz 84-02-26 MKL Szczecin ZP DNF

OŚLIZŁO Łukasz 89-05-14 AZS-AWF Katowice SL DNF

Międzyczasy

1000m 5 Yared SHEGUMO „2:44.85 (2:44.85)

2000m 5 Yared SHEGUMO 5:26.03 (2:41.18)

3000m 2 Szymon KULKA 8:14.90 (2:48.88)

4000m 1 Daniel Mateo ANGULO 11:05.72

Bieg 2/ 2 16:56

1 MIELEWCZYK Piotr 90-08-08 RK Athletics Warszawa MZ 14:54.54 PB

2 STARŻYŃSKI Andrzej 70-01-01 UKRAINE 14:58.98

3 CIEPŁAK Marcin 91-01-30 TL ROW Rybnik SL 15:03.61

4 WASIEWICZ Krzysztof 92-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MZ 15:13.83

5 KROCHMAL Paweł 93-03-31 AKL Ursynów Warszawa MZ 15:15.00

6 PIRÓG Michał 95-01-10 AZS UMCS Lublin LU 15:27.83

7 RACZYŃSKI Mikołaj 92-02-06 LKS Ostromecko KP 15:28.38

8 ŚWIRGOŃ Adam 94-05-19 AZS UMCS Lublin LU 15:48.21

9 OLSZYŃSKI Marek 96-05-28 MKS Juvenia Białystok PD 15:59.59

10 KWIATKOWSKI Dawid 93-01-21 AZS UMCS Lublin LU 16:15.07 PB

11 KARBOWSKI Michał 98-06-02 UKS MOSiR Działdowo WN 16:47.16

12 ZYBOROWICZ Bartłomiej 98-02-05 LUKS Hańcza Suwałki PD 17:16.28 SB

13 RACZYŁO Damian 98-08-26 LUKS Hańcza Suwałki PD 17:46.13

SPUSTEK Marcin 97-05-21 MKS Truso Elbląg WN DNF

Międzyczasy

1000m 1 „3:02.55 (3:02.55)

2000m 1 5:58.17 (2:55.62)

3000m 1 8:59.73 (3:01.57)

4000m 74 Marcin CIEPŁAK 12:04.49

4×100 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 1 15:37

1 UKS 19 Bojary Białystok PD 43.12

26 Krystian SINIŁO 00-10-02

85 Michał TARNOWSKI 01-06-17

24 Artur ŁĘCZYCKI 00-02-05

25 Marcin MISZKIEL 01-05-25

2 LITHUANIA 44.18

6 Mantas MAČIONIS 99-09-17

20 Erikas URBANOVIČ 99-02-27

6 Nojus BUDAVICIUS 99-05-14

13 Nikas KATKEVICIUS 99-11-12

3 KS Podlasie Białystok PD 44.44

777 Daniel OSTAPOWICZ 00-03-10

778 Dawid SIMONIUK 00-07-24

781 Jakub KALISZEWSKI 00-01-31

783 Paweł RAMOTOWSKI 00-06-03

Pchnięcie kulą mężczyzn

19:40

1 BUKOWIECKI Konrad 97-03-17 PKS Gwardia Szczytno WN 20.76

2 ABRAMCHUK Mikhail 92-01-01 BELARUS 19.37

3 NASZKO Andrzej 94-05-09 PKS Gwardia Szczytno WN 18.18

4 ZATAT Youcef 95-01-01 GREAT BRITAIN 17.82

5 DMYTRY Karpuk 98-01-01 BELARUS 17.01

I II III IV V VI

BUKOWIECKI Konrad x x 20.76 x 19.86 20.21

ABRAMCHUK Mikhail 18.81 18.80 19.37 x 19.05 19.31

NASZKO Andrzej 17.85 x 18.09 18.18 17.95 17.87

ZATAT Youcef 17.70 17.82 x x x x

DMYTRY Karpuk 16.91 17.01 x 16.73 x x

Skok w dal mężczyzn

18:37

1 SAYERS Feron 90-01-01 GREAT BRITAIN 7.45

2 KUCH Andrzej 91-10-27 UMLKS START Wieruszów LD 7.42

3 SYSKI Marcin 98-03-07 MKS Durasan Płońsk MZ 6.58

4 ŁYSKAWY Przemysław 99-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 6.43 SB

5 SORAKA Povilas 99-07-03 LITHUANIA 6.29

6 CHODORSKI Łukasz 97-04-22 MKS Durasan Płońsk MZ 6.18 SB

7 PODESZWIK Mateusz 01-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża PD 5.89 PB

I II III IV V VI

SAYERS Feron 7.29 7.17 7.45 7.25 x 7.26

+0.6 -1.7 +0.6 +1.5 +1.0 +2.0

KUCH Andrzej 7.15 7.31 7.40 7.31 7.15 7.42

+0.6 +0.7 +0.9 +1.7 +1.7 +0.8

SYSKI Marcin 4.94 6.58 5.51 6.47 6.57 6.26

-0.6 +0.5 +1.6 +1.5 +1.1 +0.9

ŁYSKAWY Przemysław 6.43 x 6.40 6.18 x 6.34

-1.0 -0.6 +0.9 +2.0 +2.2 -1.2

SORAKA Povilas 5.95 6.18 6.29 6.08 6.20 6.12

+0.6 +1.8 +1.6 -0.6 +1.6 -0.8

CHODORSKI Łukasz 6.08 x 5.87 5.84 x 6.18

+0.9 +1.0 +0.7 +1.4 +1.4 +1.8

PODESZWIK Mateusz 5.49 5.89 x x 3.93 x

+1.0 +1.3 -0.8 +1.4 +1.9 +1.2

KOBIETY/WOMEN

100 metrów kobiet

FINAŁ -1.3 m/s 18:18

1 KONOPKO Klaudia 92-02-21 UKS 19 Bojary Białystok PD 12.07

2 BARTNOWSKA Weronika 00-05-16 KS Podlasie Białystok PD 12.30

3 MIKIEWICZ Dominika 01-06-19 KS Podlasie Białystok PD 12.58

4 PIOTROWSKA Diana 99-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 13.06

5 ZACZKIEWICZ Wiktoria 01-08-04 KS Podlasie Białystok PD 13.34

6 KOZŁOWSKA Agata 02-07-01 KS Zamek Kurzętnik WN 13.35

7 BORKOWSKA Klaudia 98-06-29 OKLA Ostrołęka MZ 13.37

WIŚNIEWSKA Aleksandra 00-05-12 MKS Juvenia Białystok PD DNS

100 metrów kobiet

Bieg 1/ 2 -2.4 m/s 16:13

1 BARTNOWSKA Weronika 00-05-16 KS Podlasie Białystok PD 12.51 q

2 WIŚNIEWSKA Aleksandra 00-05-12 MKS Juvenia Białystok PD 13.11 q

3 KOZŁOWSKA Agata 02-07-01 KS Zamek Kurzętnik WN 13.68 q

4 BARASZKIEWICZ Julia 02-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.22

5 BRZUSZCZAK Klaudia 04-11-29 KS Zamek Kurzętnik WN 14.51

JATKIEWICZ Izabela 00-04-28 GUKS Asy Dywity WN DNS

Bieg 2/ 2 -0.3 m/s 16:15

1 MIKIEWICZ Dominika 01-06-19 KS Podlasie Białystok PD 12.80 q

2 ZACZKIEWICZ Wiktoria 01-08-04 KS Podlasie Białystok PD 13.38 q

3 BORKOWSKA Klaudia 98-06-29 OKLA Ostrołęka MZ 13.45 q

4 MILEJSKA Matylda 03-05-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.17

5 PRUSIŃSKA Kinga 02-03-27 UKS Clan Ostrołęka MZ 14.70 PB

200 metrów kobiet

Bieg 1/ 2 -0.4 m/s 19:31

1 KABANGE Mupopo 92-09-21 ZAMBIA 23.53

2 PTAK Ewelina 87-03-20 WKS Śląsk Wrocław DS 24.22 SB

3 POTASZNIK Paulina 98-12-09 GUKS Asy Dywity WN 26.25

4 BORKOWSKA Klaudia 98-06-29 OKLA Ostrołęka MZ 26.72

5 SZYDŁOWSKA Aneta 95-01-31 MKS Juvenia Białystok PD 26.83 SB

KONOPKO Klaudia 92-02-21 UKS 19 Bojary Białystok PD DNS

KOTEWICZ Kinga 01-07-20 KS Zamek Kurzętnik WN DNS

PIOTROWSKA Diana 99-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD DNS

Bieg 2/ 2 -2.5 m/s 17:20

1 WIŚNIEWSKA Aleksandra 00-05-12 MKS Juvenia Białystok PD 26.80

2 KOZŁOWSKA Agata 02-07-01 KS Zamek Kurzętnik WN 27.56

3 KRUAZE Gabriela 02-09-06 MKS Juvenia Białystok PD 28.84

4 BARASZKIEWICZ Julia 02-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 29.06

5 BEŃ Weronika 00-07-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 29.12

6 MILEJSKA Matylda 03-05-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 29.52

7 PUZAKINAITE Emilija 03-12-17 LITHUANIA 29.98

CZELIJ Gabriela 03-10-28 UKS Atos Woźnice WN DNS

400 metrów kobiet

Bieg 1/ 2 18:43

1 KABANGE Mupopo 92-09-21 ZAMBIA 52.24

2 BANJO Susanna 90-01-01 GREAT BRITAIN 54.92 SB

3 BECKFORD Lily 90-01-01 GREAT BRITAIN 55.27

4 GRZYMAŁA Eliza 96-02-24 MKS Juvenia Białystok PD 57.64 PB

5 POTASZNIK Alicja 00-04-24 GUKS Asy Dywity WN 57.66 PB

6 GADOMSKA Julia 01-01-14 MKS Pogoń Siedlce MZ 57.93

BIELECKA Emilia 99-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WN DNS

ŻUK Natalia 00-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WN DNS

Bieg 2/ 2 15:44

1 PRUSIŃSKA Małgorzata 00-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 58.22 PB

2 MILANOWSKA Beata 95-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 59.27 PB

3 WUJKOWSKA Izabela 99-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 59.42

4 POTASZNIK Paulina 98-12-09 GUKS Asy Dywity WN 60.73

5 LEMANOWICZ Maja 01-12-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 62.96 PB

6 PILARSKA Paulina 00-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MZ 63.40

KAZIMIERSKA Klaudia 01-09-03 LKS Vectra Włocławek KP DNS

600 metrów K U16

Bieg 1/ 2 16:36

1 KUBICKA Julia 02-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:38.86 PB

2 DZWONKOWSKA Karolina 03-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 1:43.99 PB

3 RUMIŃSKA Justyna 03-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:44.90 PB

4 ADAMOWICZ Pola 02-07-30 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:45.66 PB

5 TROŚCIANKO Kornelia 03-12-02 UKS Sokół Węgorzewo WN 1:46.91 PB

6 SARNOWSKA Natalia 02-05-18 KS Zamek Kurzętnik WN 1:50.73

7 ZIÓŁEK Weronika 03-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:51.48

ZBICZYŃSKA Kornelia 04-01-14 OKLA Ostrołęka MZ DNS

MIKULSKA Maryna 02-06-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD DNS

Bieg 2/ 2 16:42

1 STAGNI Karolina 02-01-17 LITHUANIA 1:45.05

2 SZYMCZYK Kornelia 04-08-08 OKLA Ostrołęka MZ 1:45.33

3 MASOJĆ Wiktoria 03-05-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:56.63

4 KOPICZYŃSKA Julia 04-12-01 GUKS Asy Dywity WN 1:57.79

5 POKOJSKA Justyna 02-01-01 UKS MOSiR Działdowo WN 1:59.42

800 metrów kobiet

Bieg 1/ 1 18:51

1 CAMP Katherine 90-01-01 NEW ZEALAND 2:03.21

2 KOROL Julia 91-01-01 BELARUS 2:05.44

3 MALMON Oliwia 98-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MZ 2:09.45 PB

4 GULCZYŃSKA Natalia 97-01-31 MKL Szczecin ZP 2:11.39 PB

5 PARADOWSKA Oliwia 01-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MZ 2:17.46

6 TERCJAK Zofia 99-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 2:19.27 SB

7 PŁATEK Aneta 99-06-15 WLKS Nowe Iganie MZ 2:20.52 PB

8 PETRASKAITE Dominyka 01-05-27 LITHUANIA 2:21.68

9 PONS Sara 99-06-15 UKS Siódemka Ostrołęka MZ 2:25.59 PB

10 JANUSAITE Deima 02-03-06 LITHUANIA 2:28.96

11 ŻDANUK Agnieszka 00-05-24 UKS Technik Augustów PD 2:29.40 PB

SARNECKA Oliwia 01-12-20 MKL Szczecin ZP DNF

Międzyczasy

400m 2 Katherine CAMP 59.55 (59.55)

1500 m kobiet

Bieg 1/ 1 19:10

1 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA 92-07-13 KS Podlasie Białystok PD 4:25.10

2 JUSIŃSKA Marta 94-03-20 OKS Start Otwock MZ 4:32.30 PB

3 SKRZYPKO Barbara 97-06-01 KS Podlasie Białystok PD 4:34.22 SB

4 CIOŁKO Sylwia 98-03-25 KS Podlasie Białystok PD 4:40.01

5 BUDZIŁEK Martyna 96-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 4:45.34 PB

6 SOBICZEWSKA Natalia 99-06-01 MKS Pogoń Siedlce MZ 4:51.35 SB

7 PŁATEK Sylwia 99-06-15 WLKS Nowe Iganie MZ 4:56.57 PB

8 RYNKIEWICZ Aleksandra 99-11-19 KS Podlasie Białystok PD 4:56.68 PB

9 SYRYCA Karolina 00-03-31 LITHUANIA 4:58.27

10 PAWŁOWSKA Kamila 00-07-18 KS Zamek Kurzętnik WN 4:58.69 SB

11 KOBESZKO Barbara 98-12-03 UKS Liceum sportowe Łomża PD 5:14.45 PB

KUCAL Kamila 01-04-01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LB DNS

PŁOCIŃSKA Aleksandra 99-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MZ DNS

DOMINIAK Sara 93-01-25 RKS Łódź LD DNF

KRÓLIK Kinga 99-09-26 UKS Azymut Pabianice LD DNS

Międzyczasy

400m 1 Paulina MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA „1:09.53 (1:09.53)

800m 1 Paulina MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA 2:22.26 (1:12.73)

1200m 1 Paulina MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA 3:35.81 (1:13.56)”

5000 metrów kobiet

Bieg 1/ 1 19:48

1 KACZYŃSKA Paulina 91-07-27 WMLKS Pomorze Stargard ZP 16:04.37

2 MACH Angelika 91-09-07 AZS UMCS Lublin LU 16:28.97 PB

3 HOŁDA Aleksandra 96-11-27 AZS-AWF Warszawa MZ 16:36.88 PB

4 SOMOVA Irina 90-01-02 BELARUS 16:46.34

5 SŁAWIK Maria 89-04-09 KS AZS AWF Kraków MA 16:48.62 PB

6 PARSZCZYŃSKA Izabela 88-09-19 KS Podlasie Białystok PD 16:50.62 PB

7 PAWŁOWSKA Paulina 95-11-18 AZS UMCS Lublin LU 16:54.39 PB

8 LISOWSKA Aleksandra 90-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 16:57.12

9 SZYSZKA Anna 90-02-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 17:09.09

10 ŁAPIŃSKA Anna 89-12-21 KS Warszawianka W-wa MZ 17:16.77 PB

11 WIKTORCZYK Anna 98-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZP 17:34.42

12 POGODA Kamila 99-06-18 MKST Astra Nowa Sól LB 17:54.43

13 PIĄTAK Magdalena 00-07-10 UKS Clan Ostrołęka MZ 19:31.14

CZERWIŃSKA Amelia 95-03-30 KS Warszawianka W-wa MZ DNF

BATRAK Natalia 88-01-01 UKRAINE DNF

SZPOTT Sandra 96-01-22 PLKS Gwda Piła WP DNS

TRZASKALSKA Izabela 88-01-09 AZS UMCS Lublin LU DNS

Międzyczasy

1000m 3 Natalia BATRAK „3:08.58 (3:08.58)

2000m 3 Natalia BATRAK 6:23.57 (3:14.99)

3000m 1 Paulina KACZYŃSKA 9:39.47 (3:15.91)

4000m 1 Paulina KACZYŃSKA 12:55.30

4×100 metrów kobiet

Bieg 1/ 1 15:33

1 KS Podlasie Białystok PD 48.64

778 Weronika BARTNOWSKA 00-05-16

776 Dominika MIKIEWICZ 01-06-19

777 Aleksandra KIRYLUK 01-11-02

775 Wiktoria ZACZKIEWICZ 01-08-04

2 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 50.96

990 Beata DOBRZYCKA 01-03-04

988 Dominika ŻUKOWSKA 01-07-05

997 Natalia ZABIELSKA 00-10-28

992 Klaudia SZYMBORSKA 01-03-06

4×400 metrów kobiet

Bieg 1/ 1 17:43

1 UKS Technik Augustów PD 4:00.83

192 Gabriela KONDRACKA 01-03-08

199 Anita ŚWIACKA 00-05-29

197 Julia FILIPOW 00-09-25

193 Aleksandra KORZUN 00-09-11

2 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 4:05.13

992 Klaudia SZYMBORSKA 01-03-06

997 Wiktoria WIŚNIEWSKA 01-11-22

988 Wiktoria TRUSZKOWSKA 00-06-26

992 Natalia ZABIELSKA 00-10-28

Pchnięcie kulą kobiet

19:40

1 KARDASZ Klaudia 96-05-02 KS Podlasie Białystok PD 16.98

2 TRZONKOWSKA Beata 95-05-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 13.93 SB

3 SIEŃKO Magda 99-01-27 KS Podlasie Białystok PD 11.74

4 CZAJKOWSKA Paulina 98-06-19 KS Podlasie Białystok PD 10.15

I II III IV V VI

KARDASZ Klaudia 16.40 16.91 16.98 x x 16.63

TRZONKOWSKA Beata 13.39 x 13.60 13.58 13.93 x

SIEŃKO Magda 11.64 x 11.74 11.12 11.59 11.54

CZAJKOWSKA Paulina 9.65 9.59 10.15 10.04 9.78 x

Skok w dal kobiet

16:30

1 NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WN 5.90

2 ELCLOCK Mary 90-01-01 GREAT BRITAIN 5.62

3 LESKAUSKAITE Dominyka 99-12-24 LITHUANIA 5.50

4 SUCHECKA Kornelia 98-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MZ 5.44

5 KOWALCZUK Aleksandra 01-09-21 MKS Juvenia Białystok PD 4.82 PB

6 JUCHNOWSKA Natalia 02-08-19 UKS MOSiR Działdowo WN 4.66

7 PRUSIŃSKA Kinga 02-03-27 UKS Clan Ostrołęka MZ 4.31

8 BOŻOMAŃSKA Julia 04-04-06 UKS Clan Ostrołęka MZ 3.56

WIŚNIEWSKA Wiktoria 01-11-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD DNS

I II III IV V VI

NAZAROWICZ Klaudia 5.62 5.65 x 5.72 5.51 5.90

+2.0 +1.9 +1.8 +1.4 +1.4 +2.5

ELCLOCK Mary 5.57 x 5.47 5.62 5.55 5.60

+2.1 +2.5 +2.1 +2.4 +1.4 +2.1

LESKAUSKAITE Dominyka 5.49 5.07 5.44 5.50 5.39 5.33

+1.1 +2.3 +2.9 +2.2 +1.1 +2.2

SUCHECKA Kornelia x 5.28 5.28 5.33 5.44 5.37

+2.3 +2.2 +2.1 +1.4 +1.3 +1.9

KOWALCZUK Aleksandra 4.59 4.75 4.57 4.59 4.82 4.53

+1.0 +3.3 +1.5 +2.1 +1.8 +0.8

JUCHNOWSKA Natalia 4.48 4.58 4.21 3.39 4.66 2.78

+2.2 +2.5 +1.8 +1.1 +1.8 +1.2

PRUSIŃSKA Kinga 4.31 4.27 – 3.92 4.17 3.40

+2.8 +3.3 – +1.4 +2.5 +1.3

BOŻOMAŃSKA Julia 3.46 3.56 3.24 3.50 3.26 2.87

+2.1 +2.7 +1.9 +1.9 +2.7 +1.1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *