TwitterFacebook

Jest pierwszy komentarz z zarządu województwa w sprawie odejścia dyrektora Bałaty

Zarząd województwa w najbliższym czasie podejmie decyzję o ogłoszeniu konkursu na stanowisko dyrektora szpitala. Póki co, będą zarządzać nim zastępcy – komentuje rezygnację Krzysztofa Bałaty, członek zarządu województwa podlaskiego Stefan Krajewski. Przypomnijmy, że dyrektor szpitala wojewódzkiego w Łomży, złożył na biurko zarządu województwa rezygnację z zarządzania placówką zdrowia. Krzysztof Bałata pokieruje teraz szpitalem w Rzeszowie, gdzie zgłosił się do konkursu i wygrał. Stosowną decyzję w tej sprawie podjął już dziś (22.05) zarząd województwa podkarpackiego. 

Myślę, że szpital nie odczuje tego, że dyrektor odchodzi. Będziemy sprawnie prowadzili tę procedurę konkursową, żeby jak najszybciej powołać nowego dyrektora – powiedział portalowi wzasięgu.pl Stefan Krajewski. Jak dodał, teraz zarząd musi przekazać tymczasowe kierowanie placówką zastępcom Krzysztofa Bałaty. Przypomnijmy, że zastępcą dyrektora ds. lecznictwa jest lek. med. Hanna Majewska-Dąbrowska oraz zastępca dyrektora ds. pielęgniarstwa dr n.o zdr. Joanna Chilińska.

Krzysztof Bałata obejmie stanowisko dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie w najbliższy piątek (26.05).

pz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *