RN
TwitterFacebook

„Kocham Babcię, kocham Dziadka” w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży [FOTO]

W sobotę (21.01) z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży odbyło się spotkanie pod nazwą „Kocham Babcię, kocham Dziadka”. Licznie przebyli goście najpierw obejrzeli spektakl pt. „Miś Tymoteusz”, następnie było czytanie „Opowieści wigilijnej”, nie zabrakło także czasu na wspólne, rodzinne zwiedzaniu teatru. 

Jesteśmy instytucją bardzo otwartą, lubimy gościć publiczność w naszym budynku. Takie spotkania, gdzie może spotkać się publiczność wielopokoleniowa, są bardzo cenne. Tu widać te więzi, które łączą babcię, dziadków z wnuczętami – mówi dyrektor Jarosław Antoniuk. 

Świętowanie w teatrze rozpoczęło się od złożenia życzeń babciom i dziadkom przez dyrektora Jarosława Antoniuka, następnie po spektaklu „Miś Tymoteusz”, który dostarczył widzom wielu niezapomnianych wrażeń, oraz wiele radości – zrobiono sobie wspólne zdjęcie z Misiem oraz aktorami. 

Nie po raz pierwszy teatr łomżyński otwiera swoje drzwi i zaprasza babcię i dziadków z wnuczętami na wspólne świętowania. Jak podkreśla dyrektor Jarosław Antoniuk, pomysł zrodził się z potrzeby serca. Inicjatywa przypadła do gustu seniorom, którzy licznie wraz z młodym pokoleniem odwiedzili teatr.

Jesteśmy z wnusiem czteroletnim. Spektakl przepiękny. To bardzo dobry sposób na wspólne spędzenie czasu. Uważam, że był to bardzo miły wieczór – mówi jedna z uczestniczek spotkania. 

Całość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

AA/fot.Marek Synowczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *