RN
TwitterFacebook

Kolno: Policjanci w godzinę odnaleźli mieszkańca powiatu łomżyńskiego

Kolneńscy policjanci w niespełna godzinę odnaleźli mężczyznę, który oddalił się z miejsca pobytu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mundurowi odnaleźli 64-latka na terenie miasta Kolna. Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego był wyczerpany oraz miał problemy z poruszaniem się. Dzięki szybkiej interwencji policjantów, zdarzenie miało szczęśliwe zakończenie. Mężczyzna został przekazany rodzinie.

W sobotę, po godzinie 22.00, dyżurny kolneńskiej komendy został poinformowany o zaginięciu 64-letniego mieszkańca powiatu łomzyńskiego. Mężczyzna wyszedł z domu około 19.30, nie informując nikogo dokąd się udaje. Osoba zgłaszająca dodała, że zaginiony ma problemy zdrowotne, a także problemy z pamięcią. Z uwagi na porę dnia – noc oraz wiek zaginionego, mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania 64-latka. Dzięki sprawdzeniu pobliskiego terenu, już po niespełna godzinie został odnaleziony na jednej z ulic miasta Kolna. Mężczyzna był wyczerpany oraz miał problemy z poruszaniem się. Mundurowi udzielili niezbędnej pomocy zaginionemu. 

Dzięki szybkiej interwencji policjantów, zdarzenie miało szczęśliwe zakończenie. 64-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego po przebadaniu przez zespół pogotowia ratunkowego został przekazany rodzinie.

KPP Kolno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × 2 =