RN
TwitterFacebook

Krzysztof Bałata ma dwa tygodnie do namysłu

Wracamy do sprawy ewentualnego przejścia dyrektora szpitala wojewódzkiego w Łomży Krzysztofa Bałaty na stanowisko dyrektora jednego ze szpitali w Rzeszowie. Jak już wcześniej informowaliśmy Krzysztof Bałata wystartował jako jeden z trzech kandydatów na stanowisko szefa placówki w Rzeszowie i to właśnie on otrzymał rekomendację komisji konkursowej.

Dziś w tej sprawie obradował zarząd województwa podlaskiego. W trakcie posiedzenia komisja konkursowa rekomendowała zarządowi Krzysztofa Bałatę jako najlepszego w jej ocenie kandydata na dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego.

Jak informuje rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego Tomasz Leyko teraz zarząd formalnie powiadomi pozostałych uczestników konkursu o tej rekomendacji. Ci będą mieli dwa tygodnie nie ustosunkowanie się bądź nie do stanowiska komisji.

Jeżeli nie zarząd województwa przystąpi do procedury powołania dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie. Powoływanym będzie oczywiście Krzysztof Bałata, o ile wcześniej sam nie zrezygnuje z tego stanowiska.

mk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *