RN
TwitterFacebook

„Lato z MDK” w Łomży dobiega końca

„Lato z MDK” powoli dobiega końca. Przez dwa miesiące w Miejskim Domu Kultury Domu Środowisk Twórczych w Łomży odbywały się warsztaty z różnych dziedzin. Wzięło w nich udział łącznie ok. 130 dzieci i młodzieży. Jeszcze do piątku w pracownik plastycznej trwają warsztaty z komiksu.

MDK-DŚT podczas tegorocznych wakacji zaproponował uczestnikom szereg zajęć. Począwszy od wydarzenia Cafe Kultura, gdzie serwowane były na Starym Rynku różne gatunki muzyczne. Nie zabrakło także zajęć muzycznych, teatralnych czy plastycznych. „Lato z MDK” rozpoczęły warsztaty muzyczne Muzyczne ABC, prowadzone przez Magdę Sinoff.

‚Lato z MDK” to także Podróże po kulturze Zajęcia te prowadzili zarówno nasi instruktorzy, jak też dwie osoby z Ameryki Południowej, które uczyły warsztatowiczów języków obcych, oraz przedstawiały kulturę swojego kraju – mówi dyrektor Krzysztof Zemło.

Z początkiem września Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych rozpocznie zapisy na zajęcia odbywające się w cyklu całorocznym. Nie zabraknie nowości, wśród nich taniec musicalowy.

AM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *