RN
TwitterFacebook

Lech Kołakowski: na decyzję w sprawie kandydata PiS na prezydenta Łomży trzeba jeszcze poczekać

Nawet do początku lipca mieszkańcy Łomży mogą czekać na decyzję komitetu politycznego Prawa i Sprawiedliwości w sprawie kandydata PiS-u w wyborach na prezydenta miasta – mówił dzisiejszy gość dnia Radia Nadzieja poseł Lech Kołakowski.

23 maja Prawo i Sprawiedliwość zamieściło na swojej stronie internetowej informację o kandydatach tej partii na prezydentów miast w nadchodzących wyborach samorządowych. W gronie tym zabrakło kandydata na prezydenta Łomży mimo, że kilka dni wcześniej, uchwałą zarządu wojewódzkiego PiS, podjętą jednogłośnie, to obecny prezydent Mariusz Chrzanowski został wytypowany na kandydata do objęcia sterów w mieście.

Od opublikowania komunikatu minęło już blisko trzy tygodnie, a mieszkańcy Łomży w dalszym ciągu nie wiedzą, kogo ostatecznie wystawi Prawo i Sprawiedliwość w roli kandydata na prezydenta miasta. Pytany o to poseł PiS-u Lech Kołakowski sugeruje, że na decyzję trzeba będzie poczekać jeszcze kilka tygodni:

Myślę, że na przestrzeni najbliższych kilku tygodni, do końca czerwca bądź początku lipca kandydatura będzie zgłoszona. Ja wiem, że są oczekiwania społeczne, wszyscy jesteśmy ciekawi, ale jednak prosiłbym abyśmy uzbroili się w cierpliwość i jeszcze poczekali do czasu tej decyzji z naszej centrali – mówił w audycji Gość Dnia Radia Nadzieja poseł PiS Lech Kołakowski.

mk

5 komentarzy

 1. dziadek Tadek Odpowiedz

  Mam nadzieję, że Chrzanowski nie dostane nominacji. Obecna kadencja pokazała, że Urząd źle pracował pod jego nadzorem. Do tego ta cała szopka z nagonką na A. Muzyk i ks. Biskupa Tadeusza prowadzona w mediach przez środowiska sprzyjające obecnemu włodarzowi , chwały mu nie przynosi. Mając na uwadze, że Chrzanowski doprowadził do konfliktu , podzielił i skłócił łomżyńskie środowisko PiSu , też nie najlepiej o nim świadczy.

 2. MARTIN NUTA Odpowiedz

  Dziadek Tadek ja mam odmienne zdanie. Chrzanowski pożądnie wypełniał swoje obowiązki. A to że inne partie i komitety chcą żeby tym kandydatem pisu nie był Chrzanowski to oczywiste. Wiedzą że z Chrzanowskim przegrają. Dziwnym trafem nikt jeszcze nie zgłosił że wystartuje. To tylko pokazuje jak Chrzanowski jest silny.

 3. Opętania zdarzają się częściej, niż się nam wydaje Odpowiedz

  Słuchałem wczorajszej katechezy ks.biskupa Stanisława i innych w ostatnim czasie ,uważam że w Kurii w Łomży potrzebny jest dobry egzorcysta by uwolnił biskupów od demona polityki. Błogosławię 🙂

 4. romanek Odpowiedz

  Tylko Chrzanowski ma szanse wygrac

 5. EWA Odpowiedz

  A może warto zadać pytanie dlaczego Chrzanowski jest niewygodny dla lokalnych hierarchów kościoła? Może dlatego że nie sprzyja układom?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen − fifteen =