TwitterFacebook

List prezydenta Łomży na zakończenie roku szkolnego

Szanowni Państwo, Dyrektorzy Szkół i Placówek Oświatowych, Rodzice, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie.
W życiu szkoły każdy rok jest ważny i niepowtarzalny. Wraz z jego końcem mija czas wytężonej nauki i pracy, czas małych i dużych sukcesów, czas podejmowania nowych wyzwań, dokonywania zmian, realizowania planów i marzeń. Nadchodzi czas upragnionych wakacji. U progu tegorocznej przerwy letniej chciałbym wszystkim pogratulować oraz złożyć najlepsze życzenia.

Dyrektorom, Nauczycielom, Wychowawcom, Pracownikom łomżyńskich szkół i placówek oświatowych składam wyrazy uznania za trud oraz wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie naszych dzieci i młodzieży. Przekazując młodemu pokoleniu wiedzę oraz niezbędne umiejętności, rozbudzacie w nim zdolność samodzielnego myślenia, pasję poznania i tworzenia, wzbogacacie nieprzemijające wartości prawdy, piękna, dobra, społecznego zaangażowania i odpowiedzialności.

Rodzicom dziękuję za udaną współpracę ze szkołą i tworzenie takiego jej modelu, który ma możliwość sprostać wyzwaniom teraźniejszości. Jestem przekonany, że szkolne osiągnięcia Państwa dzieci stanowić będą powód do dumy i zadowolenia, a trud wychowawczy zaowocuje ich pomyślną przyszłością.

Uczniom gratuluję wspaniałych sukcesów i osiągnięć. Rozumiecie, jak wiele zależy od wykorzystania szansy, którą stawia przed Wami szkoła. Życzę, aby dwa miesiące letniego wypoczynku były atrakcyjne i  interesujące, ale przede wszystkim – bezpieczne, przeżyte z rozwagą i  wyobraźnią.

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Szanowni Pracownicy oświaty,
Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim Państwu składam życzenia miłych i słonecznych wakacji. Niech   kolejny rok szkolny, po zasłużonym letnim wypoczynku i wzmocnieniu sił, wzbogaca Waszą  osobowość, wiedzę i doświadczenie.

Mariusz Chrzanowski
Prezydent Łomży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *