RN
TwitterFacebook

ŁKS bez nowego zarządu i prezesa

Łukasz Uściłowski nie będzie ubiegał się ponownie o funkcję prezesa ŁKS-u 1926 Łomża. O swojej decyzji poinformował na dzisiejszym (18.03) walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym, na którym obecni byli nieliczni członkowie klubu. Na zebraniu oficjalnie zakończyła się kadencja zarządu i miały zostać wybrane nowe władze. Tak się jednak nie stało, bo jednogłośnie ogłoszono przerwę w obradach, która potrwa do następnego tygodnia.

Na zebraniu przedstawiono między innymi sprawozdanie finansowe klubu za ubiegły rok. Dochody klubu wyniosły ponad 733 tysiące złotych z czego wartym odnotowania jest fakt, iż pożyczki w wysokości 6 tysięcy złotych musiał udzielić klubowi w listopadzie jego prezes.

Łukasz Uściłowski mówi, że daje szanse sobie i osobom, którym na sercu jest los łomżyńskiej piłki nożnej, aby przez ten tydzień się zmobilizować. – Być może są osoby, które chcą się zaangażować społecznie w życie klubu. Być może są osoby, które maja inne pomysły i wizje na rozwój tego klubu, a przynajmniej tak się wydaje ze śledzenia lokalnych mediów, że jest dużo takich osób więc dajemy sobie tydzień spokoju. Zwraca również uwagę na nienawiść ludzi z kręgów sportowych, która jest skierowana w stronę piłkarzy klubu nie znając faktów, które są dostrzegane w całej Polsce. Dodaje, że jest gotów do pracy na rzecz łomżyńskiej piłki nożnej i nie musi być prezesem, chętnie oddając komuś pole do popisu. – Mogę pomagać nawet wieszając banery i plakaty na mieście. Oddam tę funkcję chętnie komuś innemu i skupię się na zupełnie innej roli w tym klubie.

Drugie walne zebranie, na którym ma dojść do wyboru nowego zarządu i prezesa ma odbyć się za tydzień o godzinie 18 w sali konferencyjnej urzędu miejskiego. Do tego czasu funkcję prezesa pełnić będzie Łukasz Uściłowski. Członkowie klubu mają nadzieję, że frekwencja będzie dużo większa zważywszy na powagę sytuacji w jakiej obecnie znajduje się ŁKS.

Bartosz Święciński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *