RN
TwitterFacebook

Łomża: Bilety do teatru kupisz online

Teatr Lali i Aktora w Łomży po przerwie spowodowanej koronawirusem znowu otwiera swoją scenę. Wraca nie tylko ze spektaklami, ale też ułatwieniem dla widzów. Bilety do teatru można teraz kupić online. 

Królik Edward będzie pierwszym spektaklem, na który bilety widzowie mogą zamówić przez internet. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem platformy Bilety24, która zapewnia prostą obsługę procesu zakupowego. Od teraz, linki do zakupu biletów znajdować się będą w szczegółach każdego wydarzenia, zarówno na stronie instytucji, jak i Facebooku.

Wszystkie dostępne bilety znajdziecie natomiast na stronie operatora.Gdzie szukać linków do zamówień? Wybierz wydarzenie, na które chcesz kupić bilety. Następnie wybierz rodzaj biletu oraz dokonaj płatności. Teraz wystarczy, że przyjdziesz do teatru z wydrukowanym lub zapisanym na smartfonie biletem. Plik w formacie PDF otrzymasz od operatora po akceptacji płatności. Pamiętaj jednak, aby numer biletu, kod kreskowy i kod QR były wyraźne, tak aby możliwa była weryfikacja ich poprawności przez nasz personel.

W przypadku problemów z płatnością, czy też innym etapem procesu zakupowego prosimy o bezpośredni kontakt z operatorem platformy. Bilety nadal można rezerwować w dotychczasowy sposób lub zakupić przed spektaklem.

TLiA w Łomży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × 4 =