RN
TwitterFacebook

Łomża: Bilety na lodowisko możesz kupić online

W tym sezonie na lodowisku przy ulicy Katyńskiej wprowadzony został nowoczesny System Elektronicznej Obsługi Klienta, który usprawni funkcjonowanie obiektu i skróci czas obsługi. Użytkownicy otrzymują w kasie pasek upoważniający do przejścia przez bramki na teren lodowiska. Kolejną nowością jest opcja zakupu biletu elektronicznego poprzez stronę internetową.

W prawym górnym rogu na stronie www.mosir.lomza.pl pojawiła się ikona przekierowująca do serwisu sprzedaży internetowej biletów. Postępujmy według kroków podanych na stronie. Bilet możemy wydrukować lub okazać kod QR na ekranie smartfona w okienku kasowym.

UWAGA: Przy zakupie biletu ze zniżką (np. ulgowy, Karta Dużej Rodziny) należy okazać w Kasie lodowiska zakupiony bilet oraz dokument uprawniający do zniżki. Umożliwi to pobranie paska do elektronicznych bramek wejście/wyjście.

Lodowisko czynne jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9.30-21.00. Obowiązuje limit do 50 osób na jednej tercji. Na teren lodowiska mogą wejść tylko osoby z wykupionym biletem. Pamiętajmy, że nadal obowiązuje zakaz udziału publiczności, a dziecko do lat 7 na terenie lodowiska musi znaleźć się pod opieką pełnoletniego uczestnika z wykupionym biletem wstępu. Wypożyczalnia dysponuje pingwinkami do nauki jazdy dla najmłodszych, łyżwami oraz sprzętem do ostrzenia łyżew.

Cennik i godziny tercji dostępne są w linku:

http://www.mosir.lomza.pl/index.php/obiekty/15-lodowisko-bialy-orlik

Sezonowe Lodowisko “Biały Orlik”

ul. Katyńska 3

tel. 728 998 317

MOSiR Łomża

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen − two =