RN
TwitterFacebook

Łomża: Briefing prasowy z udziałem Wiktorii Wiśniewskiej, uczestniczki Miss Tourism Metropolitan International 2019

Przybyła, zobaczyła, zwyciężyła – tak swoją podróż do Kambodży na Miss Tourism Metropolitan International może podsumować Wiktoria Wiśniewska. Grajewianka znalazła się wśród dziesięciu najładniejszych Kobiet na Świecie.

To była niesamowita przygoda – tak podróż do Kambodży opisywała Wiktoria na dzisiejszym briefingu prasowym – Dużo mnie to nauczyło. Zacznijmy od tego, że przez prawie 3 tygodnie musiałam posługiwać się tylko językiem angielskim, co na pewno pomoże mi w przygotowaniach do matury. Poradziłam sobie na drugim końcu Ziemi, a wcześniej nigdy nie byłam za granicą. Skoro to mi się udało, to mam nadzieję, że polecę na wakacje, ale już bez mamy.

Wagę sukcesu podkreśla także Anna Kurządkowska-Kosińska, organizatorka konkursów Miss Ziemi Łomżyńskiej:

To kolejny sukces za nami, bo część dziewczyn też już te sukcesy odnosiła. Natomiast Wiktoria, jako pierwsza reprezentantka ziemi łomżyńskiej, wyruszyła w daleką podróż, ponieważ wzięła udział w konkursie międzynarodowym i udało jej się dostać do ścisłej dziesiątki tego konkursu. To bardzo duże wyróżnienie, bo każdy kto oglądał galę widział, że została do tej dziesiątki wyczytana jako pierwsza. Dumnie było usłyszeć, że Polska weszła do TOP10 międzynarodowego konkursu w pierwszej kolejności.

Wiktoria Wiśniewska ma 18 lat. W ubiegłym roku zdobyła tytuły: Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018 i 2 Wicemiss Polski Nastolatek 2018. Jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Grajewie. Podczas konkursu w Kambodży reprezentowała Polskę, ale także Województwo Podlaskie, swoje rodzinne miasto Grajewo i Łomżę, w której organizowany jest konkurs regionalny. Była najmłodszą spośród kilkudziesięciu kandydatek z całego świata, które walczyły o koronę.

JT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twenty − three =