RN
TwitterFacebook

Łomża – co dalej? Nowa inicjatywa łomżyńskiej PO [FOTO]

Łomża – co dalej ? – to hasło nowej inicjatywy łomżyńskiej Platformy Obywatelskiej. Polega ona na zachęceniu łomżan podczas bezpośrednich rozmów do wypełnienia ankiety, która ma pomóc w zdiagnozowaniu ich oczekiwań.

Na mieście będzie można spotkać członków łomżyńskiej Platformy Obywatelskiej i wolontariuszy ubranych w symboliczne koszulki z nazwą i logiem akcji, którzy będą zachęcać do wypełnienia ankiety. Obejmuje ona takie sfery działania miasta jak kultura, sport, edukacja. gospodarka komunalna, finanse czy ochrona środowiska. – Będziemy także zadawać trudne pytania dotyczące zadłużenia miasta, zagrożeń jakie przed Łomżą w najbliższych latach stoją – mówi kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Łomży, Maciej Borysewicz.

Członkowie PO chcą z badaniem ankietowym dotrzeć wciągu najbliższych dwóch tygodni przynajmniej do 1001 osób, aby miało ono tzw. grupę reprezentatywną. – Po 2 tygodniach przygotowana zostanie analiza badania, która ma być podporą w tworzeniu programu wyborczego do nadchodzących wyborów. Nie zbuduje się super dobrego programu tylko w oparciu o profesorów, którzy gdzieś teoretycznie będą wskazywać nam ważne dziedziny życia. Chodzi o to, żeby wsłuchać się w głos mieszkańców. Czyli to, o czym wszystkie partie mówią, tylko trzeba to też zrobić nie tylko w teorii, ale również w praktyce – przekonuje Maciej Borysewicz.

Ankietę można wypełnić również drogą online wchodząc na facebooka akcji pod nazwą „Łomża – co dalej?”.

Bartosz Święciński

5 komentarzy

 1. dm Odpowiedz

  po buduje program, no nareszcie !!! Strasznie opóźnieni w tym są 😀 😀 😀

 2. Jan Odpowiedz

  PO? (Przeciwnicy Ojczyzny)? Ja na ich miejscu zapadłbym się pod ziemię ze wstydu.Jeszcze trochę ich rządów i by było po Polsce.Oby zniknęli na zawsze ze sceny politycznej i społecznej.

 3. Łomża – co dalej? Odpowiedz

  Już was nie stać na podanie linku do tej ankiety ?
  Wstyd redakcjo, inne media podają a wy czego się boicie ?

 4. erjot Odpowiedz

  Piąte zdjęcie pokazuje dokładnie,że PO odwrócona jest plecami do ludzi. Tak było i tak będzie. Lepiej dla Polski,żeby ich nie było.

 5. dm Odpowiedz

  Słaba ta ankieta, no i Kościół Katolicki atakuje, niby z nieśmiałością, ale jednak… Jak dla mnie mydłki takie ci platformersi, i jeszcze kobietę z korzeniami LPR-owskimi obok ustawili…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen − 1 =