RN
TwitterFacebook

Łomża: Dariusz Brakoniecki na miejsce Marka Olbrysia

Dr Dariusz Brakoniecki zastąpił Marka Olbrysia na stanowisku dyrektora Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży. Wakat powstał po tym, jak Olbryś, który dotychczas zarządzał zakładem budżetowym, został wicemarszałkiem województwa podlaskiego.

Dariusz Brakoniecki pochodzi z Łomży. Od września 2016 r. pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej Zakładu Gospodarowania Odpadami w Łomży. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Doktor nauk prawnych i wykładowca akademicki. Pracował ostatnio w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie k. Warszawy. Jest autorem ponad 40 artykułów naukowych i ekspertyz z zakresu prawa administracyjnego. Aktywnie uczestniczył w licznych konferencjach krajowych i zagranicznych. Obecnie jest na etapie finalizowania rozprawy habilitacyjnej.

Specjalista z zakresu gospodarowania mieniem komunalnym. Obsługiwał zakłady budżetowe i jednostki samorządu terytorialnego w województwie mazowieckim oraz warmińsko – mazurskim. Ekspert w kancelariach radcowskich i adwokackich w Warszawie i Olsztynie. Doradza podmiotom sektora prywatnego, świadczącym usługi w zakresie ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Źródło: lomza.pl

3 komentarzy

  1. mam rację Odpowiedz

    Młody, wykształcony, świetnie przygotowany. Na takich ludzi należy stawiać. To jest przyszłość Polski!!!!

  2. jaki ja jaki Odpowiedz

    Znam gościa, doskonały wybór

  3. pracownik Odpowiedz

    Jak narazie pełna profeska. Na pewno na plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *