TwitterFacebook

Łomża: Dziecko pod opieką kompletnie pijanych rodziców

Policjanci z Łomży zatrzymali rodziców, którzy będąc pod wpływem alkoholu opiekowali się niespełna dwuletnim dzieckiem. Nieodpowiedzialni opiekunowie noc spędzili w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

W minioną sobotę po południu, dyżurny łomżyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie Łomży nietrzeźwi rodzice opiekują się małym dzieckiem. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego. Pod wskazanym adresem mundurowi zastali mężczyznę i kobietę oraz będącą pod ich opieką niespełna dwuletnią dziewczynkę. Od osób dorosłych wyczuwalna była woń alkoholu. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że 36-latka miała blisko 3 promile, a jej 36-letni partner ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Dodatkowo, po sprawdzeniu w systemach policyjnych wyszło na jaw, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Dziecku, po zbadaniu przez lekarza, zapewniona została właściwa opieka, zaś rodzice spędzili noc w policyjnym areszcie. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

KMP w Łomży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *