RN
TwitterFacebook

Łomża: Europoseł Tomasz Frankowski otworzył swoje biuro [FOTO]

Europoseł Koalicji Europejskiej Tomasz Frankowski otworzył swoje biuro w Łomży. Mieści się ono na pierwszy piętrze przy ul. Długiej 6.

Przez 5 lat mieszkańcy mogą korzystać z mojej pomocy przy ul Długiej 6, będę przyjeżdżał tak często jak będzie to możliwepodkreślał Frankowski i dodawał, że praca w Brukseli jest bardzo intensywna.Teoretycznie będę tam od poniedziałku do czwartku, ale piątki będą takim dniem tygodnia, gdzie będę chciał odwiedzać nie tylko biuro w Łomży, ale też w Olsztynie czy w Białymstoku. 

Organizacją biura w Łomży zajmuje się Piotr Serdyński, który będzie prowadził kalendarz europosła. Na spotkania można umawiać się m.in. poprzez adres e-mail. 

Ta aktywność będzie bardzo duża, na czym zależy panu posłowi, szczególnie na współpracy z łomżyńskim samorządempodkreślał Serdyński. Dzisiaj europoseł spotkał się m.in. z prezydentem Mariuszem Chrzanowskim.

Były reprezentant Polski w piłce nożnej zamierza otworzyć kolejne biuro w Ełku. W Europarlamencie Tomasz Frankowski zasiada w komisji kultury i edukacji. Jest on w podgrupie sportowej, a także pełni funkcję zastępczego członka w komisji transportu.

pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifteen − 14 =