RN
TwitterFacebook

Łomża: Izba Przemysłowo-Handlowa doceniła współpracę miasta i przedsiębiorców przy ŁoKeRze

Podczas dorocznego koncertu Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku uhonorowano ludzi w dwóch kategoriach biznes/kultura/nauka oraz społeczeństwo. W tej pierwszej nagroda przypadła prezydentowi Łomży Mariuszowi Chrzanowskiemu za uruchomienie we współpracy z biznesem Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej – ŁoKeR.

To bardzo miłe, że działania, które podejmujemy są dostrzegane również w województwie – mówi włodarz miasta. System ŁoKeR został wprowadzony w 2018 roku w porozumieniu między samorządem, a lokalnymi przedsiębiorcami.

Prezes Izby Przemysłowo-Handlowej Witold Karczewski podkreślał, że podlaskie firmy z roku na rok się rozwijają, a nasz region ma branże, z których jest znany nie tylko w Polsce. Jak dodał, jest to możliwe również dzięki dobrej współpracy biznesu, samorządów i nauki.

Doroczne koncerty Izby są już tradycją w kalendarzu wydarzeń biznesowych na Podlasiu. Jest to wielkie wydarzenie, które organizatorzy formują jako Święto Podlaskiego Biznesu. Jego celem jest podkreślenie znaczenia potrzeby integracji środowiska gospodarczego z szeroko rozumianym otoczeniem społecznym. Tegoroczny koncert odbył się 27 września w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.

UM Łomża

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *