TwitterFacebook

Łomża: Klub Platformy Obywatelskiej z Łomży popiera Borysa Budkę w wyborach na przewodniczącego

Borys Budka, kandydat na Przewodniczącego Zarządu Krajowego Platformy Obywatelskiej odwiedził dziś łomżyńskich członków klubu PO. Na zorganizowanym briefingu prasowym, szef łomżyńskich struktur partii Jacek Piorunek, oznajmił, że w najbliższych partyjnych wyborach ich poparcie ma Borys Budka.

Wybory w Platformie Obywatelskiej to pokaz tego, że potrafimy w sposób otwarty dyskutować o przyszłości Polski, o przyszłości Platformy Obywatelskiej – mówił na briefingu Budka. Kandydat na przewodniczącego zaznaczył również, że najważniejszym celem partii są tegoroczne wybory prezydenckie i jak najlepsze przygotowanie do nich Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Cieszę się, że dzisiaj, oprócz Białegostoku, odwiedziłem dziś Łomżę – zaznaczył Budka – W tym miejscu miałem okazję inaugurować kampanię samorządową, w którym mam wielu przyjaciół. Wiem jak ciężko na co dzień pracują, wiem jakiego wsparcia potrzebują ze strony nas, polityków pracujących w Warszawie.

Chciałbym w swoim imieniu i powiatu łomżyńskiego zadeklarować poparcie dla Borysa Budki – ogłosił szef łomżyńskich struktur PO, Jacek Piorunek. – Platforma wymaga zmian, nowych ludzi. W związku z tym z tej grupy ludzi kandydujących na przewodniczącego Platformy, Borys Budka spełnia oczekiwania większości. Wierzę, że kiedy Borys Budka zostanie przewodniczącym Platformy Obywatelskiej, również Łomża, również nasz region będzie dla niego wiele znaczyć.

Wybory na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej odbędą się 25 stycznia.

JT

2 kommentarze

  1. staku Odpowiedz

    Jacek Piorunek – „Platforma wymaga zmian, nowych ludzi … Borys Budka spełnia oczekiwania większości”

    Rzecz w tym, że taki on nowy jak Platforma jest obywatelska.

  2. Marcin Odpowiedz

    Piękne uśmiechy szkoda że ludzi pracujących dla zguby naszej katolickiej Ojczyzny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *