RN
TwitterFacebook

Łomża: Kolejny rok ŁoKeRa za nami

Podsumowanie tegorocznego programu Rowerów Miejskich ŁoKeR i podziękowanie przedsiębiorcom go wspierającym, złożyły się na dzisiejsze (07.11) śniadanie biznesowe w Łomży. System cieszy się popularnością wśród mieszkańców. 

Łomżyńska Komunikacja Rowerowa, w skrócie ŁoKeR, działa od dwóch lat. Na 15 stacjach znajduje się łącznie 100 rowerów, w tym po jednym typu tandem i cargo. Organizatorów rowerów szczególnie cieszy ocena użytkowników.

Polacy są malkontentami. Nie lubimy przyznawać dobrych ocen choćby usługa była bardzo dobra. W systemie ocen do pięciu jesteśmy oceniani na 4,78 mówi Marcin Jeż, przedstawiciel firmy BikeU, która odpowiada za system ŁoKeR.

Zastępca prezydenta Łomży, Andrzej Garlicki nie kryje swojej radości zarówno z sukcesu programu, jak i ze współpracy z miejscowymi inwestorami:

Jest to przedsięwzięcie bardzo trafione. Mamy 26 tys. wypożyczeń, prawie 4 tys. użytkowników zarejestrowanych w systemie. Warto tutaj dodać i powtarzać, że program jest uruchomiony we współpracy z przedsiębiorcami. 

Śniadanie biznesowe było też okazją do przedstawienia programu pracowniczych planów kapitałowych, które nakreślił regionalny ekspert PPK, Piotr Idzikowski.

BB/pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 + 1 =