TwitterFacebook

Łomża: Konflikt w szpitalu zażegnany – zapewnia dyrektor Roman Nojszewski

Dyrektor szpitala wojewódzkiego w Łomży Roman Nojszewski zapewnia, że spór z pielęgniarkami został zażegnany. Chodzi o podwyżki płac, o które starał się personel placówki od marca ubiegłego roku. Mimo to finał sprawy i tak będzie miał miejsce w sądzie.

Do konfliktu doprowadziły dwie różniące się od siebie relacje w sprawie obietnicy dotyczącej wysokości podwyżki. Słowna przepychanka została rozwiązana – mówił na antenie Radia Nadzieja dyrektor szpitala Roman Nojszewski. – Wydaje mi się, że doszło do spokojnego rozwiązania tego problemu i myślę, że jest to ten moment, który uspokaja też atmosferę w szpitalu. Ona jest ważna, powinniśmy razem współpracować i zawsze się porozumieć niż budować jakąś niezgodę delikatnie mówiąc.

Pomimo pozytywnego podejścia dyrektora do sprawy, finał konfliktu i tak będzie miał miejsce w sądzie. – Sprawa sądowo musi się zakończyć. 22 stycznia są wyznaczone sprawy do zakończenia. Mam nadzieję, że ten moment będzie już ostatecznym rozwiązaniem tego kryzysu. Zadanie, wynikające z porozumienia zawartego z pielęgniarkami, zostało zrealizowane – dodaje dyrektor Nojszewski.

pz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *