RN
TwitterFacebook

Łomża: ŁKS 1926 Łomża ma nowych zawodników

O trzech nowych zawodników został wzmocniony zespół ŁKS 1926 Łomża. Dla wszystkich piłkarzy jest to powrót do drużyny. 

Trwa zimowa przerwa i w tym czasie ŁKS Łomża został w sumie wzmocniony o czterech nowych zawodników. Do drużyny właśnie dołączyli Michał Sobieski, Konrad Kamienowski i Paweł Wasiulewski. 

Kim są nowi zawodnicy: 

Michał Sobieski to niespełna 20-letni bramkarz, który jest wychowankiem Młodzieżowego ŁKS-u, w 2019 roku związał się jednak ze Stomilem Olsztyn i z tego Klubu zostanie wypożyczony do ŁKS-u do końca obecnego sezonu. I – ligowy zespół z Olsztyna wypożyczał wcześniej Michała dwukrotnie do III-ligowego Huraganu Morąg.

Konrad Kamienowski to 24-letni wychowanek ŁKS-u. Konrad może grać zarówno na prawej stronie obrony, jak też w środku bloku defensywny, a w razie konieczności także w linii pomocy. Zawodnik ostatnie dwa sezony spędził w drużynie Wissy Szczuczyn. Dla ŁKS-u na poziomie III-ligi rozegrał 95 spotkań.

Paweł Wasiulewski to 29-letni środkowy obrońca, który przez ostatnie 1,5 roku bronił barw Wissy Szczuczyn. Wcześniej przez 4 sezony reprezentował Łomżyński Klub Sportowy. Paweł Wasiulewski jest wychowankiem Mazura Pisz, w którym stawiał pierwsze piłkarskie kroki. Od kilku lat jest zawodowo i życiowo związany z naszym miastem. Podczas czterech lat występów w ŁKS-ie rozegrał 92 spotkania na poziomie III-ligi.

red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 10 =