RN
TwitterFacebook

Łomża: ŁKS Łomża zamknął rundę jesienną. Czas na podsumowania

ŁKS Łomża zakończył zmagania w rundzie jesiennej sezonu 2019/20. W ostatnim spotkaniu ŁKS zremisował bezbramkowo u siebie z drużyną Promienia Mońki. Grający na szczeblu IV ligi łomżyński klub znajduje się na 11. miejscu w tabeli.

Być może większość kibiców czuje duży niedosyt, bo jednak wynik i dorobek punktowy to na pewno nie to, na co wszyscy liczyliśmymówi Łukasz Uściłowski, prezes Łomżyńskiego Klubu Sportowego.Trzeba brać pod uwagę to, że drużyna w większości zbudowana jest na młodych, 17- i 18-letnich zawodnikach. Niestety było to też widać wielokrotnie na boisku, że brakowało tego ogrania na poziomie seniorskim. Też tej fizyczności, centymetrów i kilogramów.

Prezes Uściłowski zapowiada, że zimą ŁKS będzie starał się dokonać kilku wzmocnień, żeby poprawić wyniki w rundzie wiosennej:

Myślę, że pierwsza połowa tabeli, czyli ta pierwsza ósemka to jest to, w co celujemy w tej rundzie rewanżowej. Jeżeli chodzi o jakieś konkretne cele wyższe, które chcielibyśmy sobie postawić to na pewno na sezon 2020/2021.

Łomżyński Klub Sportowy po 15. kolejkach ma 17 punktów. Do ósmego miejsca traci cztery oczka. ŁKS rundę wiosenną zainauguruje spotkaniem u siebie z drużyną MOSPu Białystok.

JT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *