RN
TwitterFacebook

Łomża: Miał włamać się do domu letniskowego – zatrzymała go policja

Policja zatrzymała 48-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do domku letniskowego oraz dwukrotne jej usiłowanie w okolicy Łomży. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. 

W minioną sobotę (16,05.) rano łomżyńscy kryminalni zatrzymali 48-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do domku letniskowego, a także dwukrotne usiłowanie takich kradzieży z innych altanek. Do tych zdarzeń doszło pod koniec kwietnia, na terenie jednego z ogródków działkowych w pobliżu Łomży.

– Jak wynikało z ustaleń mundurowych, sprawca wyniósł z altany router do Internetu, a także narzędzia, powodując straty w kwocie około 540 zł. W pozostałych dwóch miejscach do których się włamał, z pomieszczeń jednak nic nie zginęło. Zatrzymany przez policjantów 48-latek usłyszał już zarzuty – informuje st. asp. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży. 

Policjanci odzyskali także część skradzionego mienia. Okazało się, że mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa. O jego dalszych losach zdecyduje teraz sąd.

KMP w Łomży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *