RN
TwitterFacebook

Łomża: Miasto będzie współpracować z Browarem „Łomża”

W planach mają wspólną organizację dni miasta, gościńca łomżyńskiego i jeszcze jednej imprezy plenerowej. Prezydent Łomży i Michał Szabłowski, dyrektor Browaru Łomża ogłosili, że będą ze sobą współpracować w zakresie inicjatyw społecznych.

Podejmujemy szereg ważnych inicjatyw. W ostatnich latach staramy się podejmować działania społeczne, w tym wiele wydarzeń rozrywkowych, takich jak sylwester miejski, dni miasta czy łomżyńskie wakacje. Cieszą się one dużym zainteresowaniem i dlatego dążymy do tego, żeby był one wspierane przez lokalne firmymówił Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży. – Cieszymy się, że firma, która w nazwie ma „Łomża” i jest utożsamiana z miastem widzi potrzeby, żeby wspierać inicjatywy miejskie. Jesteśmy już po wstępnych rozmowach i propozycje Browaru Łomża są naprawdę imponujące.

W imieniu firmy Van Pur chce potwierdzić słowa, które słyszeliśmy o zaangażowaniu firmy, zaangażowaniu działu marketing w promowaniu marki Łomża, która jest marką wiodącą firmy. Przez to chcemy promować również nasze miastododawał Michał Szabłowski. 

Przypomnijmy, że Browar Łomża był sponsorem ostatniego zakończenia wakacji, które organizowało MDK-DŚT. Wtedy to pierwszy raz do 2017 roku pojawił się ogródek piwny na wydarzeniu miejskim. Większe zaangażowanie browaru może oznaczać, że takie miejsca na stałe wrócą na wydarzenia organizowane przez miasto. 

Bierzemy to pod uwagęmówił Chrzanowski.

W trakcie briefingu miało miejsce symboliczne wręczenie statuetki w podziękowaniu za wsparcie przez firmę Van Pur systemu rowerowego ŁoKeR w Łomży.

pg/JT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *