RN
TwitterFacebook

Łomża: Miasto walczy o tytuł Rowerowej Stolicy Polski

Wrześniowa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski coraz bliżej. Podobnie jak w ubiegłym roku, również w obecnej edycji udział weźmie Łomża. Przed oficjalnym starciem zapraszamy na wakacyjną rozgrzewkę. Rusza oficjalny trening miast.

Miłośnicy dwóch kółek, mogą już odpalać rowerową aplikację Rowerowej Stolicy Polski. Na uczestników czeka nowa atrakcja – oficjalny trening miast. Ci, którzy pedałowanie mają we krwi mogą przez kilkanaście tygodni kręcić kilometry dla swoich miast. Rower to idealna alternatywa w miejskiej, często zakorkowanej codzienności. Pedałując nie zatruwamy powietrza, jesteśmy zdrowsi i szczęśliwsi. Z roku na rok to coraz modniejszy środek transportu. Nie pozostaje nic więcej tylko wsiadać na rower i włączyć bezpłatną aplikację.

W tym roku rywalizacja z pewnością będzie zacięta. Organizator – miasto Bydgoszcz – liczy na pobicie zeszłorocznego rekordu. Na liczniku rywalizacji rowerzyści z całej Polski wykręcili ponad 1,2 mln kilometrów. Czy stać ich na więcej? Z pewnością tak, a rywalizację podkręca fakt, że do zabawy dołączyło kilkanaście nowych miast.

Trening wystartował 1 czerwca  i potrwa do 16 sierpnia. Przejechane na rowerze kilometry sumują się dla wskazanego miasta, być może poznamy tych, którzy mają największą chrapkę na Puchar. Każdy kto weźmie udział w treningu automatycznie bierze udział we wrześniowej rywalizacji.

Oficjalny trening to także znakomita okazja dla nowych użytkowników, by poznali funkcjonalność bezpłatnej aplikacji Rowerowej Stolicy Polski. Wszyscy, którzy jeżdżą na rowerze i są posiadaczem telefonu komórkowego, mogą wziąć udział  w zabawie. Trzeba tylko pobrać darmową aplikację i wybrać miasto, dla którego chce się zbierać kilometry. Aplikacja działa na terenie całego świata, dlatego każdy uczestnik, bez względu na miejsce, w którym się znajduje, może kręcić kilometry dla swojej drużyny. Nie bez znaczenia dla indywidualnych uczestników są inne użytkowe funkcje aplikacji, będące wartością dodaną udziału w zabawie, takie jak zniżki u partnerów akcji, specjalne odznaki czy prognoza pogody.

Zachęcamy do udziału i kręceniu kilometrów na rzecz Łomży. Ściągnij aplikację i dołącz do zabawy (kliknij TUTAJ).

UM Łomża

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *