RN
TwitterFacebook

Łomża: Miasto znowu walczy o tytuł Świetlnej Stolicy Polski

Po raz czwarty Łomża, dzięki głosom mieszkańców, wygrała etap wojewódzki i znalazła się w finale Plebiscytu Miast „Świetlna Stolica Polski”. Dzięki temu do naszego miasta na cele charytatywne trafi sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych, a świąteczne dekoracje nadal walczą o nagrodę główną.

– Dziękuję wszystkim, którzy w głosowaniu internetowym oddali głos na nasze miasto. Dzięki temu po raz kolejny będziemy mogli wesprzeć osoby potrzebujące. To też dowód na to, że iluminacje świąteczne, które od kilku lat są w naszym mieście, cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców i osób odwiedzających Łomżę – podkreśla prezydent Mariusz Chrzanowski, zachęcając do dalszego, codziennego głosowania w finale, który właśnie się rozpoczął.Dwa lata temu byliśmy w połowie stawki, a w ubiegłym roku zajęliśmy trzecie miejsce w kraju. Czas więc powalczyć o zwycięstwo.

W pierwszym etapie Łomża pokonała Augustów, Bielsk Podlaski, Białystok i Suwałki. W głosowaniu finałowym udział biorą zwycięzcy etapów wojewódzkich. Obok Łomży są to: Aleksandrów Łódzki, Bielsko-Biała, Brzesko, Bydgoszcz, Czersk, Giżycko, Legnica, Opole, Radom, Rzeszów, Starachowice, Świnoujście, Września, Wschowa, Zamość.

Na Łomżę można głosować do 15 stycznia pod adresem: https://swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/podlaskie/lomza/ Do wygrania jest energooszczędny sprzęt o wartości 40 tys. zł.

UM Łomża/red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *