RN
TwitterFacebook

Łomża: Miejskie iluminacje znowu walczą w konkursie „Świeć się z Energą”

Miasto Łomża bierze udział w 11. edycji ogólnopolskiego plebiscytu „Świeć się z Energą”. Czy i tym razem świąteczne iluminacje zgarną jedną z nagród?

„Świeć się z Energą” to konkurs, w którym Internauci głosują na miasta, które mają najpiękniejsze świąteczne iluminacje. Zwycięzca regionalny może liczyć na nagrody o wartości 10 tysięcy złotych, natomiast zwycięzca krajowy otrzyma tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” oraz nagrody o wartości 40 tysięcy złotych.

W ostatnich latach zdobywaliśmy tytuł Świetlnej Stolicy Regionu, dzięki czemu aż trzy razy z rzędu otrzymaliśmy nagrody w wartości 10 tysięcy złotych co roku. Te nagrody przekazaliśmy dla najbardziej potrzebującychprzypomina prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski.

Chociaż włodarz miasta liczy, że uda się Miastu znowu wygrać na szczeblu regionalnym, to podkreśla, że nie jest to sprawa priorytetowa:

Nagroda sama w sobie jest ważna i istotna, ale tak naprawdę ważne jest to, że mieszkańcy odczuwają ten klimat Świąt Bożego Narodzenia w Łomży. Że my możemy właśnie takimi rzeczami przyczyniać się do tej radości, uśmiechu wśród najmłodszych, no i cieszymy się, że nasze miasto tak ładnie wygląda. 

Etap wojewódzki głosowania właśnie ruszył i potrwa do 2 stycznia 2020 roku. Swoje głosy można oddawać na stronie swiecsie.se.pl.

JT/ red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *