RN
TwitterFacebook

Łomża: Nauczyciele odebrali nagrody Prezydenta

41 nauczycieli odebrało dzisiaj (14.10.) nagrody Prezydenta Łomży. Uroczystość, której towarzyszyło krótkie przedstawienie w wykonaniu uczniów i kilka przemówień odbyła się w auli II Liceum Ogólnokształcącego. 

Chcieliśmy uczcić ten szczególny dzień – mówi gospodarz uroczystości, prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski:

– Dzień szczególny. Dzień, w którym dziękujemy nauczycielom i wychowawcom za ich zaangażowanie, trud i wychowanie dzieci oraz młodzieży. Ja się cieszę z tego, że w Łomży mamy pedagogów, od których możemy się wiele uczyć, bo od wychowania naszej młodzieży później też procentuje to, jak w dorosłym życiu się zachowujemy. 

Tego dnia można podziękować nauczycielom i pokazać, że się o nich pamięta – uważa wicedyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, Konrad Haponik:

– Szczególnie w tak trudnych czasach, gdzie zdecydowanie więcej mają tych obowiązków i więcej czasu muszą poświęcić na edukowanie młodzieży. Szczególnie, jak przychodzą momenty przechodzenia w zdalne nauczanie. Jeżeli ktoś nie orientuje się to powiem szczerze, że to jest nakład dwu-trzykrotnie czasowo większy niż przy nauczaniu stacjonarnym.  

jt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − fourteen =