RN
TwitterFacebook

Łomża: Nowe iluminacje staną w Parku Jana Pawła II [WIZUALIZACJE]

Wczoraj na Starym Rynku stanęła choinka, a już w przyszłym tygodniu rozpocznie się montaż świątecznych iluminacji w całym mieście. Zimowe iluminacje będą świeciły do lutego przyszłego roku.

Tak jak w poprzednich latach na Starym Rynku zostaną ustawione: miś Łomżatek, Mikołaj – Motocyklista, kolorowy pociąg i cukierkowa chatka oraz świetlny napis Wesołych Świąt z Mikołajem i elfem.

Tegoroczną nowością są ozdoby, które pojawią się w Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma. W sercu parku stanie 12-metrowa choinka w kształcie stożka oraz niepowtarzalne świetlna fontanna. Dekorację w parku uzupełnią znane z ubiegłego roku mieszkańcom anielskie skrzydła.

Oprócz tego świąteczne ozdoby zawisną na słupach energetycznych i oświetleniowych. Elementy świetlne nadadzą ponadto uroku ulicom wokół Starego Rynku, głównym ciągom komunikacyjnym oraz najważniejszym skrzyżowaniom w mieście.

Podobnie jak w latach poprzednich świąteczne drzewko zostanie postawione także na Placu Niepodległości, dekorowane będą również choinki na Rondzie Solidarności i Placu Pocztowym. Bożonarodzeniowy nastrój zapanuje ponadto na lodowisku Biały Orlik przy ul. Katyńskiej, bulwarach nad Narwią i terenach sportowo-rekreacyjnych na os. Konstytucji 3-go Maja.

oprac. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *