TwitterFacebook

Łomża: Objazdy autobusów w związku z remontem ul. Polowej i Szosy Zambrowskiej

Od dzisiaj (13.04) w związku z prowadzonymi pracami drogowymi na ulicy Szosa Zambrowska – Polowa, zamknięty zostaje odcinek drogi Szosy Zambrowskiej od ulicy Giełczyńskiej w stronę Ronda Lutosławskiego. W związku z tym przystanki, które znajdują się na terenie budowy ( nr 40 przy filharmonii i nr 41 przy Starostwie Powiatowym) zostają wyłączone dla pasażerów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Łomży.

Przystanek nr 40 zostaje wyłączony z ruchu. Dla linii nr 8 i 13 najbliższy przystanek dla pasażerów w tym rejonie znajduje się na ulicy Sikorskiego przy hotelu Labirynt lub przystanek Szosa Zambrowska/Rycerska. Natomiast dla linii nr 4 Sikorskiego/Wąska, a dla linii nr 5 przystanek na ulicy Sikorskiego/Stara.

Przystanek nr 41 został przeniesiony w dół na ulicę Giełczyńską przy Placu Niepodległości. Jest to przystanek, który dotyczy tylko linii autobusowych nr 3, 4, 10, 6, 7 i 13. Wszystkie autobusy, które będą jechały od Alei Legionów ulicą Polową, nie zatrzymują się na tym przystanku. Jest to przystanek tylko i wyłącznie dla ruchu, który odbywa się w kierunku Polowej od Szosy Zambrowskiej. Autobusy linii nr 4, 5, 8 i 13 kierują się z ulicy Giełczyńskiej, ulicą Dworną przy muzeum.

Bartosz Święciński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *