RN
TwitterFacebook

Łomża: Park Wodny będzie nieczynny

W związku z przerwą technologiczną przez trzy tygodnie czerwca nie będzie czynny Park Wodny przy Wyszyńskiego. W tym czasie dostępna będzie tylko pływalnia miejska przy Niemcewicza.

Planowana przerwa odbywa się raz w roku. Wyłączenie Parku Wodnego i przeprowadzenie jego konserwacji nie jest możliwe do wykonania w normalnym trybie pracy obiektu basenowego. Ze wszystkich niecek zostanie spuszczona woda, dzięki czemu zostanie skontrolowany stan płytek i wyczyszczone fugi. Przerwa technologiczna jest okazją do przeglądu i konserwacji tego, czego nie widać gołym okiem – informuje w swoim komunikacie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który odpowiada za basen miejski.

Sprawdzone zostaną zbiorniki wyrównawcze, filtry i instalacje dozowania środków chemicznych, czyli wszystko to, co odpowiada za prawidłową pracę części basenowej. Park będzie zamknięty od 10 do 30 czerwca.

W tym czasie MOSiR zaprasza na Pływalnię Miejską przy ul. Niemcewicza 17a. Będzie ona czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-22.00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 8.00-22.00. Dnia 20 czerwca (Boże Ciało) – Pływalnia nie będzie czynna.

Po wznowieniu funkcjonowania Parku Wodnego planowane są prace konserwacyjne na Pływalni w okresie od 1 lipca do 1 września 2019 r.

pg/mosir

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 + eleven =