RN
TwitterFacebook

Łomża: Park Wodny Orłem Rozrywki 2019 według klientów

Łomżyński Park Wodny został laureatem konkursu Orły Rozrywki 2019. W klasyfikacji otrzymał 8.8 pkt w skali 10-punktowej, tym samym wyprzedzając 52 tysiące innych firm, które były oceniane.

Orły Rozrywki to prestiżowa nagroda, którą mogą poszczycić się jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniającą są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie rankingu ocen w serwisach Google, Booking, Facebook i Tripadvisor.

Porównano oceny ponad 61 tysięcy firm z branży. Łomżyński Park Wodny znalazł się w zestawieniu dzięki wysoko ocenianym: komforcie użytkowania, różnorodności atrakcji, a przede wszystkim dzięki zapewnieniu czystości i profesjonalnym standardzie obsługi.

Jesteśmy dumni, że doceniają państwo naszą pracę i zaangażowanie personelu. Cały rok pracujemy na państwa uznanie. Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do korzystania z naszych obiektów – mówi Andrzej Modzelewski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.

pg/MOSiR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *