TwitterFacebook

Łomża: Paweł Piwowarski nowym naczelnikiem Wydziału Edukacji UM

Paweł Piwowarski został nowym naczelnikiem Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Łomży. W konkursie na to stanowisko wpłynęły 4 oferty. Komisja konkursowa po przesłuchaniu kandydatów rekomendowała prezydentowi miasta Pawła Piwowarskiego, dotychczasowego zastępcę dyrektora w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży. Prezydent do tej rekomendacji się przychylił.

Paweł Piwowarski oprócz funkcji zastępcy dyrektora, był też nauczycielem wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa w tej placówce. Ponadto wcześniej pracował między innymi w Szkole Podstawowej nr 3 i w Publicznym Gimnazjum nr 3. Wykładał również w Wyższej Szkole Ochrony Zdrowia Towarzystwa i Wiedzy Powszechnej, a swoją pracę rozpoczynał w Szkole Podstawowej w Plutach w gminie Jedwabne.

– Podczas rozmowy kwalifikacyjnej pan Paweł Piwowarski wykazał się najlepszą znajomością zagadnień i przepisów niezbędnych do realizacji zadań na stanowisku naczelnika wydziału edukacji. Wykształcenie i doświadczenie zawodowe oraz wiedza z zakresu funkcjonowania oświaty, w pełni kwalifikuje go na stanowisko naczelnika Wydziału Edukacji w Urzędzie Miejskim w Łomży – mówi rzecznik urzędu Łukasz Czech.

Paweł Piwowarski nową funkcję będzie pełnił od 1 października. Do końca września naczelnikiem jest jeszcze Andrzej Piechociński, który zrezygnował ze stanowiska pierwszego czerwca. Pracą wydziału kierował 10 lat.

Bartosz Święciński/fot. UM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *