RN
TwitterFacebook

Łomża: Piotr Modzelewski został nowym pełnomocnikiem komitetu PiS [AUDIO]

Poseł Lech Kołakowski i pełnomocnik Komitetu PiS Miasta Łomża został zawieszony w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości. W związku z tym podlaskie struktury powołały na to stanowisko Piotra Modzelewskiego. 

Po tej zmianie nic się jednak zmienia w naszych celach – mówi nowy pełnomocnik:

Lech Kołakowski został zawieszony w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości po tym, jak zagłosował przeciwko nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt, która zakłada m.in. zakaz hodowli zwierząt futerkowych czy też ograniczenie uboju rytualnego. 

Poniżej komunikat Biura Okręgowego PiS dotyczący zmian: 

Decyzja Prezesa Prawa i Sprawiedliwości z dnia 17 września 2020 r. w sprawie zawieszenia Pełnomocnika Komitetu PiS Miasta Łomża Pana Lecha Kołakowskiego w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości, spowodowała, że struktury partii w Łomży straciły przewodniczącego zarządu. Konieczne stało się wyznaczenie pełnomocnika, który będzie dalej kierował pracami Komitetu. W zaistniałej sytuacji, Pełnomocnik Okręgu nr 24 Pan Dariusz Piontkowski powołał na Pełnomocnika Komitetu PiS Miasta Łomża Pana Piotra Modzelewskiego, członka Zarządu Komitetu Miasta Łomża i jednocześnie radnego sejmiku województwa podlaskiego.

pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *