RN
TwitterFacebook

Łomża: PiS stawia na Mariusza Chrzanowskiego

Mariusz Chrzanowski kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na Urząd Prezydenta Miasta w czekających nas jesienią wyborach samorządowych. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy urzędujący prezydent Łomży ma ubiegać się o reelekcję.

Jak już wcześniej informowaliśmy, we czwartek 15 marca listy z nazwiskami kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast rekomendowanych przez Prawo i Sprawiedliwość, trafiły do siedziby głównej PiS w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej. Pytany przez naszą redakcję sekretarz wojewódzki Prawa i Sprawiedliwości Sebastian Łukaszewicz kiedy oficjalnie poznamy nazwisko kandydata na prezydenta Łomży, powiedział że najprawdopodobniej nazwiska wszystkich kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, startujących pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości będą podane do publicznej wiadomości na przełomie kwietnia i maja.

W ostatnich wyborach samorządowych Mariusz Chrzanowski, ubiegając się o Urząd Prezydenta Miasta w Łomży, w pierwszej turze otrzymał 7529 głosów i było to najwyższe poparcie z grona wszystkich ubiegających się o prezydenturę. Nie wystarczyło jednak by wygrać wybory w pierwszej turze. W drugiej Mariusz Chrzanowski zmierzył się z poprzednim prezydentem miasta Mieczysławem Czerniawskim. Otrzymał wówczas 11 tysięcy 367 głosów poparcia, czyli ponad dwukrotnie więcej niż jego kontrkandydat Mieczysław Czerniawski.

mk

4 komentarzy

 1. Tomek Odpowiedz

  Super.Dobry wybór .Mój głos na pewno ma

 2. Andke00 Odpowiedz

  a mojego nie ? Z smsów się wytłumaczył ? To katolickie zachowanie ogarniać etat kumplowi gdy w miescie tylu bezrobotnych ?

 3. łomżyniak Odpowiedz

  Dług rośnie, brak nowych inwestycji gospodarczych przynoszących wpływy do budżetu. Miasto się wyludnia, brak perspektyw rozwojowych powoduje ucieczkę z miasta młodych, zdolnych ludzi. Przy takim gospodarzu jak Chrzanowski w Łomży pozostaną niedługo tylko sami emeryci, a kto spłaci długi m.in. za organizowane przez Chrzanowskiego igrzyska dla pospólstwa?

  Słuchalem ostatnio w kilku kościołach pięknej modlitwy za nasze miasto z okazji 600lecia. Wspaniały pomysł, z każdym razem modląc się tą modlitwą w kościele, modlę się o zmianę władzy na zakończenie obchodów 600lecia i to będzie największe błogosławieństwo dla miasta. Stawianie na obecnego włodarza to gwóźdź do trumny dla naszego pięknego miasta.

  Co zrobił Chrzanowski aby pozyskać inwestora, który stworzyłby nowe miejsca pracy i tym samym zapobiec odpływowi młodych ludzi z miasta i jego wyludnianiu?
  Gdzie realizacja obietnic złożonych w programie wyborczym? (link programu wyborczego niżej).
  https://www.youtube.com/watch?v=r6OfjDi7IAg

 4. Nie dla Pana M. Wstyd! Odpowiedz

  Panie Chrzanowski Pan by sie Boga bal kandydowac drugi raz. Po tylu aferach ? Ilu kolegow, ktorych Pan wymienil i podziekowal za wspieranie w wyborach jakims dziwnym trafem znalazlo robote w um lub podleglych jednostkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *