TwitterFacebook

Łomża: Pobili i uciekli. Policja szybko zatrzymała sprawców

Trzech mężczyzn zostało w związku z pobiciem, do którego doszło w piątek, 12 lipca, tuż przed godziną 13. Grozi im do trzech lat więzienia.

Pobicie miało miejsce przy jednym z lokali usługowych w centrum Łomży. Jak wynikało ze zgłoszenia, które wpłynęło do Komendy Miejskiej, trzech młodych mężczyzn oddaliło się z miejsca zdarzenia renaultem, najprawdopodobniej w kierunku ronda Kościuszki.

Natychmiastowa reakcja dyżurnego i działania patroli interwencyjnych i ruchu

fot. KMP w Łomży

drogowego pozwoliły na szybkie zatrzymanie napastników. W trakcie czynności policjanci ustalili, że mężczyźni: dwóch 26 – latków i 27 – latek, zatrzymali się aby zrobić sobie przerwę w podróży. W trakcie postoju, jeden z nich załatwiał potrzebę fizjologiczną przy budynku. Gdy zauważył to właściciel lokalu, zwrócił mu uwagę, wtedy wywiązała się szarpaninainformuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży.

Koledzy 26 – latka, widząc całe zajście, zamiast doprowadzić do rozejmu, zaatakowali 49 – letniego mężczyznę. Po pobiciu wsiedli do samochodu i odjechali. 49 – latek nie odniósł poważnych obrażeń. Jeszcze w piątek zatrzymani, usłyszeli zarzuty pobicia. Mieszkańcy Kielc przyznali się do zarzucanego im czynu. Za pobicie kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

oprac.pg/KMP w Łomży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *