RN
TwitterFacebook

Łomża: Policja szuka świadków ostrzelania autobusu MPK

Funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego łomżyńskiej Komendy Miejskiej Policji szukają świadków, którzy widzieli ostrzelanie autobusu MPK. Do zdarzenia doszło w czwartek, 30 maja.

Około godz. 19:10 autobus linii nr 8 ruszał ze skrzyżowania ulic Wojska Polskiego i Polowej (pojazd jechał od Placu Kościuszki w stronę ulicy Sikorskiego). Wtedy to najprawdopodobniej oddano strzał z wiatrówki. W związku z tym zdarzeniem policja prosi o kontakt osoby jadące tym autobusem oraz wszystkie inne, które mogły być świadkami tego zdarzenia lub mogą udzielić istotnych informacji do szczegółowego wyjaśnienia tej sprawy.

Z zabezpieczonego monitoringu wynika, że podczas zdarzenia w pojeździe znajdowało się 6 osób, które mogły być narażone na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – przekazuje Urszula Brulińska z biura oficera prasowego KMP w Łomży.

Każdy, kto może pomóc proszony jest o kontakt: osobisty z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ulicy Wojska Polskiego 9 lub telefoniczny pod numerem /86/ 474 1404, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 112.

pg/KMP w Łomży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *