RN
TwitterFacebook

Łomża: Pomaganie przez tankowanie – pieniądze trafią do Filipa Wądołowskiego

Wczoraj (26.02.) pisaliśmy o koncercie charytatywnym na rzecz 8-letniego Filipa Wądołowskiego. W pomoc włączają się franczyzowe Stacje Paliw ORLEN S.A., których właścicielem jest Firma PHU „KURPIEWSKI” Jan Kurpiewski. W ramach akcji „Pomaganie przez tankowanie” niewielkim wysiłkiem pieniądze popłynął do chłopca. 

Akcja polegać będzie na tym, że tankując auto kierowca zapłaci 10 groszy mniej za każdy litr paliwa (wszystkie rodzaje), a 15 groszy z każdego zatankowanego litra paliwa (podwojone przez właściciela stacji PHU „KURPIEWSKI” Jan Kurpiewski) zasili subkonto Filipa Wądołowskiego z Łomży w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Celem akcji jest wsparcie rehabilitacji i leczenia chłopca.

Oto pełne zasady akcji:

1) Promocja obejmuje Stacje Paliw ORLEN w Łomży:

a) Franczyzowa stacja PKN ORLEN S.A., ul. Al. Piłsudskiego 115 a,

b) Franczyzowa stacja PKN ORLEN S.A., ul. Szosa Zambrowska 100.

2) Czas trwania promocji: od północy do północy w dniu 29 lutego 2020 roku (sobota).

3) Zasady akcji:

a) na hasło FILIP każdy tankujący za gotówkę/kartą płatniczą Klient dostanie – 10 gr rabatu/na każdy rodzaj paliwa,

b) za każdy litr kupionego na te hasło paliwa (każdy rodzaj paliwa) – Firma PHU „KURPIEWSKI” Jan Kurpiewski przekaże dodatkowe 15 gr na Filipka,

c) ilość zatankowanych na Filipka litrów x 15 gr x 2 (dodatkowa wpłata od PHU „KURPIEWSKI” Jan Kurpiewski- właściciela stacji).

Filip Wądołowski to 8-latek z wiotkim porażeniem mózgowym i padaczką lekooporną. Pomóż Nam wspiąć się na wyżyny jego możliwości, okiełznać epilepsję i pozwolić mu mówić. Chłopca można też wesprzeć podczas koncertu charytatywnego, który odbędzie się w Galerii Veneda. 

oprac. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *