TwitterFacebook

Łomża: Potrzebujesz wsparcia psychologicznego? Zostań w kontakcie

W związku z kolejnymi ograniczeniami nałożonymi przez rząd w celu walki z koronawirusem Fundacja L uruchamia specjalną infolinię dla osób, które potrzebują wsparcie psychologicznego. 

– W związku z wprowadzeniem stanu epidemii, wszyscy przeżywamy trudne chwile. Nadszedł czas niepokoju, niepewności, często samotności.Wiele osób poszukuje wsparcia i kontaktu z drugim człowiekiem. Mając na uwadze dobro naszej społeczności, 25.03.2020 Fundacja „L” wraz ze swym fundatorem – Szkołą Językową LINGUO uruchomią linię telefoniczna „ W Kontakcie”przekazuje Ewa Pawelczyk, koordynator projektów Fundacji „L”.

Linia powstała powstał z myślą o osobach, które z powodu pandemii korona wirusa nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem. Wykwalifikowani terapeuci udzielą pomocy psychologicznej osobom doświadczającym kryzysu emocjonalnego, samotnym, cierpiącym z powodu depresji, bezsenności oraz stresu, wywołanymi odosobnieniem i lekiem przed chorobą. Wolontariusze  posiadają wyższe wykształcenie specjalistyczne – psychologiczne.  Koszt połączenie z naszymi numerami jest  naliczany zgodnie ze standardową stawką operatora osoby dzwoniącej.

Linia czynna jest od poniedziałku do piątku: 

  • od 10:00 do 14:00 – 572-275-004
  • od 15:00 do  19:00 – 571-238-868

Fundacja L/mat. nadesłany/red. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *